Były wokalista Anthrax przyznał się do napaści dwóch starszych mężczyzn

21.02.2020 14:11
Anthrax|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Dan Nelson dopuścił się napaści na dwóch starszych mężczyzn we wrześniu 2019 roku. Muzyk przyznał, że jest winny stawianym mu zarzutom. 

Dan Nelson jest amerykańskim wokalistą thrashmetalowym, który w 2007 roku zastąpił Joey'a Belladonnę w zespole Anthrax. Poza graniem w zespole członków Wielkiej Czwórku thrashu, muzyk udzielał się także w Dicipline czy Devilsize. Jak podaje NY Daily News, muzyk przyznał się do napaści dwóch starszych mężczyzn we wrześniu 2019 roku. 

Były wokalista Anthrax przyznał się do napaści 

Dan Nelson koncertował pod koniec 2019 roku w Queens. Po jednym z koncertów, w okolicy lotniska LaGuardia, 74-letni James Paolino rzucił do muzyka krytyczne zdanie. Powiedział wokaliście, że "miał ciężką noc". W odwecie Nelson zaatakował starszego mężczyznę w windzie.

Przeczytaj także

W rozmowie z Daily News, Pailino powiedział:

On był naćpany. Nie potrafił nawet nastroić gitary. Pije non stop. zaczął mnie kopać i bić w głowę. Jak na prawdziwym ringu walk MMA. Powalił mnie na ziemie. Krwawiłem na podłodze, stłukł mi okulary, ale widziałem, że nadchodzą kolejne kopnięcia w głowę. Byłem bezradny.

73-letni Philip Falcone, świadek wydarzenia, próbował pomóc bitemu mężczyźnie. W efekcie sam został znokautowany. Postawę byłego wokalisty Anthrax skomentował zdaniem:

Ten facet to zwierzę.

Jak donosi MetalSucks, Nelson przyznał, że jest winny obu napaściom. Muzyk odpowie za atak na ofiarę powyżej 65 roku życia i za lekkomyślne spowodowanie obrażeń fizycznych.

Zobacz też: Scott Ian zdradził, dlaczego uważa Malcolma Younga za najlepszego gitarzystę ostatnich lat

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.