Były wokalista Deep Purple miał atak serca. Trafił do szpitala na Białorusi

Maciej Koprowicz
16.04.2018 15:06
Były wokalista Deep Purple miał atak serca. Trafił do szpitala na Białorusi Fot. Pete Doherty/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Słynny muzyk ma poważne kłopoty zdrowotne. Informację o jego stanie zdrowia potwierdził inny znany wokalista, Graham Bonnet.

Rosyjska agencja prasowa RIA poinformowała, że Joe Lynn Turner, znany z występów w Rainbow i Deep Purple trafił do szpitala w Mińsku z podejrzeniem ataku serca. Rosyjscy dziennikarze dotarli do samego ministra zdrowia Białorusi, który potwierdził, że muzyk jest hospitalizowany w stolicy.

Wczoraj [13 kwietnia 2018] pacjent z atakiem serca trafił do szpitala. Jest leczony wszystkimi dostępnymi nowoczesnymi metodami, a jego stan jest obecnie stabilny.

Doniesienia Rosjan potwierdził Graham Bonnet, były wokalista Rainbow i przyjaciel Turnera.

Mój przyjaciel Joe jest hospitalizowany w Mińsku z powodu problemów z sercem. Ja, Beth-Ami i reszta Graham Bonnet Band życzymy  mu całkowitego i szybkiego powrotu do zdrowia. Kochamy Cię, Joe.

Joe Lynn Turner

Joe Lynn Turner żonaty jest z białoruską prawniczką i mieszka obecnie w Mińsku. Szerszej publiczności 66-letni muzyk dał się poznać w zespole Rainbow, w którym występował w latach 1980-1984 i z którym nagrał 3 albumy studyjne, „Difficult To Cure”, „Straight Between The Eyes” i „Bent Out Of Shape”.

W latach 1989-1992 Turner był frontmanem Deep Purple – śpiewał na albumie „Slaves & Masters” z 1990.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.