29.12.2017 12:14

Cannibal Corpse to muzyka orków w filmie „Bright” Netfliksa

Will Smith takiej muzyki jednak nie lubi i wykrzywia się, gdy słyszy „Hammer Smashed Face”.

Cannibal Corpse to muzyka orków w filmie „Bright” Netfliksa
foto: kadr z wideo

Pierwszy ork, który został policjantem... tak rozpoczyna się ta pokręcona historia. Will Smith oraz Joel Edgerton, który gra orka mają nie lada zadanie - nie dość, że muszą się dogadać, to jeszcze ochronić młodego elfa i różdżkę. Brzmi ciekawie, w końcu w czasach, gdy w kinach szaleją superbohaterowie w końcu ktoś sobie przypomniał o magii. 

W filmie w reżyserii Davida Ayera, który na swoim koncie ma również „Legion samobójców”, można znaleźć zabawne wtrącenia. W jednej ze scen ork puszcza swojemu partnerowi najpiękniejszą piosenkę miłosną i jest nią utwór... Cannibal Corpse zatytułowany „Hammer Smashed Face”. 

Posłuchajcie zatem tę muzykę orków:

Połączenie fantasy i science fiction w filmie „Bright” sporo kosztowało Netfliksa. Jest to jedna z najdroższych i najbardziej widowiskowych produkcji platformy. W ramach promocji na oficjalnym Twitterze Netfliksa pojawiło się krótkie video z Willem Smithem, który namówił innych Willów Smithów, żeby mu pomogli w promocji najnowszego filmu. 

Twórcy prześcigają się w tworzeniu ciekawych promocyjnych akcji - jedną z bardziej pokręconych jest reklama Deadpoola na okładce magazynu dla gospodyń domowych.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Cannibal Corpse