16.10.2015 08:12

Cannibal Corpse zmiażdży twarz swoim piwem

Po pełnym brutalności i wściekłości deathmetalowym występie potrzebna jest chwila na regenerację jak i celebrację koncertowego doświadczenia. Jaki może być na to sposób? Piwo od Cannibal Corpse.

Cannibal Corpse zmiażdży twarz swoim piwem
foto: 3floyds.com

Zespół połączył siły z browarem Three Floyds Brewing Company, aby wydać piwo górnej fermentacji typu Ale o nazwie „Amber Smashed Face” - co nawiązuje do tytułu utworu „Hammer Smashed Face”. Miejmy nadzieję, że tak jak wskazuje nazwa, będzie ono miażdżyło twarz swoim doskonałym smakiem. Kiedy będziemy mogli się o tym przekonać? Data wydania trunku nie jest jeszcze znana.

Three Floyds Brewing Company zostało założone w 1996 roku przez trzech braci Floyd - Nicka, Simona i Mike'a. Producenci opisują nowy produkt w swojej ofercie, jako piwo, które:

"

...rozgniecie twoją czaszkę i skropli twój mózg. "

Za grafikę na etykiecie jest odpowiedzialny Vincent Locke, który stworzył także większość okładek płyt Cannibal Corpse. Zobaczcie jak wygląda jego projekt, który stanowi przedłużenie tego co mogliśmy do tej pory oglądać na froncie kolejnych wydawnictw zespołu. Zdjęcie udostępnił wokalista Cannibal Corpse, George „Corpsegrinder” Fisher.

1

Z nieco innej perspektywy trunek prezentuje basista kapeli, Alex Webster.

2

Three Floyds Brewing Company ma już na swoim koncie wydanie piw sygnowanych nazwami grup Eyehategod, Amon Amarth, Pig Destroyer, High on Fire i Pelican. Jako pierwszy we współpracę z browarem wszedł ostatni z zespołów. Tak wspomina to Barnaby Struve z zarządu producenta trunków:

"

Rozpoczął to Pelican. Chcieliśmy to zrobić, bo to nasi przyjaciele i kochamy ich muzykę. W pewien sposób rozpoczęło to lawinę. Wydaliśmy też piwa z Eyehategod czy Lair of the Minotaur. To nie jest tak, że staramy się dotrzeć na nowe rynki, tak naprawdę to pewnie się od nich oddalamy. Celem jest jednak stworzenie jak najlepszego piwa, ale jeżeli nie moglibyśmy z tego czerpać radości i robić tego z naszymi przyjaciółmi, co po co by się było za to brać? "

Smakoszom piwa polecamy także te, które sygnowane są nazwami Iron Maiden, Mastodon, Metalliki, AC/DC czy Queen. Niestety nie spotkamy ich w każdym polskim sklepie, ale za to zagranica może nam pozazdrościć tych od naszych nadwiślańskich kapel, a takimi mogą się pochwalić nie tylko Behemoth ze swoim Sacrum i Profanum, ale też grupa J.D. Overdrive.

Wypilibyście piwo od Cannibal Corpse?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Cannibal Corpse