20.12.2016 12:41

Celebryci w rockowych i metalowych koszulkach

Ten trend nadal nie przemija. Chcesz być modny? Załóż koszulkę z logo słynnej kapeli, a będziesz wyglądać jak słynna gwiazda, która z rockiem czy metalem nie ma nic wspólnego...

Celebryci w rockowych i metalowych koszulkach
foto: J. Sharma / Bruja,PacificCoastNews / East News; Splash News / East News; SOLARPIX.COM / East News

Zarówno fani mocnych brzmień, jak również sami muzycy krzywo patrzą na gwiazdy, które paradują w koszulkach z logo słynnych zespołów, takich jak chociażby Metallica, Van Halen czy Iron Maiden. To nic, że większość z tych celebrytów nie słucha takiej muzyki, ale moda nakazuje teraz nosić T-shirty właśnie z takimi nadrukami.

W końcu zapytano Jamesa Hetfielda co sądzi o celebrytach, którzy paradują w koszulkach z napisem Metallica, ale muzyk podszedł do tej kwestii raczej z przymrużeniem oka. Co więcej na swojej liście najważniejszych rzeczy w 2015 roku napisał m.in. o tym, że Justin Bieber pokazał się w T-shircie z logo jego kapeli.

Co rusz jest głośno, o którejś z gwiazdeczek, które pokazują się w koszulce z napisem powodującym, że u metalowców gotuje się krew. Najnowszą ploteczką jest to, że Kanye West nosi koszulkę Testamentu.

W związku z tą wieścią redakcja Antyradio.pl postanowiła nieco przeszukać odmęty internetu, żeby pokazać Wam jak inni celebryci prezentują się w tego typu T-shirtach.

Ściągnięcie jakąś stylówę od celebrytów? ;)

Koszulki męskie - jakie wybrać na co dzień?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Galeria