Celine Dion została oskarżona o satanizm, bo "promuje gender"

Aleksandra Degórska
29.11.2018 13:43
Celine Dion została oskarżona o satanizm, bo "promuje gender" Fot. kadr z wideo

Krzyże, czaszki, gwiazdy - takie motywy znajdziecie na dziecięcych ciuchach stworzonych przez Celine Dion.

Myśląc o Celine Dion od razu wspomina się piosenkę z filmu "Titanic", ale okazuje się, że piosenkarka ma w sobie wiele mroku i podpadła nawet księdzu. Wszystko przez ubrania dla dzieci, które Celine Dion stworzyła razem z firmą Nununu.

Celine Dion oskarżona o satanizm

Kolekcja ubrań unisex nazywa się Celinununu i utrzymana jest w kolorystyce biało-czarnej, aby ciuchy mogły nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

W żartobliwym spocie reklamowym Celine Dion wybiera się na porodówkę. Widzimy dzieci, które mają na sobie niebieskie albo różowe ubranka. Nagle za sprawą piosenkarki dzieciaki pojawiają się w biało-czarnych ciuchach z napisem NEW ORDER, a salę wypełniają czarne krzyże.

Kampania nie spodobała się księdzu, który uważa kolekcję ubrań za satanistyczną. John Esseff jest księdzem od 65 lat, zaś od 40 lat egzorcystą i negatywnie odnosi się do kolekcji ubrań Celine Dion:

Jestem przekonany, że cały ten gender to demoniczna sprawa. To błąd, nie wiem ile niby ma być płci, ale są tylko dwie, które stworzył Bóg. Poprzez wątpliwości związane z płcią, diabeł chce posiąść dzieci. Co mówimy w momencie, gdy rodzi się dziecko? To chłopiec, to dziewczynka. To jest najbardziej naturalna rzecz, ale mówienie, że nie ma różnic, jest satanistyczne. Ludzie za to odpowiedzialni powodują, że dzieci są zagubione. To jest definitywnie satanistyczne.

Ksiądz uważa również, że szatan jest kłamcą i robi wszystko, żeby dzielić ludzi. Natomiast firma Nununu twierdzi, że chciała stworzyć ubrania dla dzieci żyjących w świecie bez podziałów na płci.

Celine Dion na metalowo

Jeszcze w 2015 roku powstały metalowe koszulki z gwiazdami pop i oczywiście nie mogło zabraknąć Celine Dion. Wbrew pozorom metalowcy lubią twórczość piosenkarki i nawet przerabiają jej ponadczasowy hit „My Heart Will Go On” na czysty blackmetal.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.