Chad Kroeger: Nie chciałbym wrócić do grania w pustych, małych klubach

Aleksandra Degórska
06.09.2017 14:04
Chad Kroeger: Nie chciałbym wrócić do grania w pustych, małych klubach Fot. VIPix / Splash News / East News

W sumie nic dziwnego, skoro muzyk poznał, jak smakuje sława i koncerty na stadionach wypełnionych przez fanów Nickelback.

Początki są najtrudniejsze. W końcu nikt od razu nie wskoczył na dużą scenę i porwał tłumy - droga do osiągnięcia tego wszystkiego jest długa i wyboista. Wie o tym chociażby Nickelback, który ostatnio najwyraźniej poczuł nostalgię, bowiem opowiedział chociażby o pierwszej nazwie zespołu, która brzmiała... Village Idiot.

Tym razem zapytano, czy zespól chciałby cofnąć się do czasów, gdy dopiero zaczynał grając w małych klubach i miał naprawdę mało fanów. Chad Kroeger jednak nie chciałby wracać do przeszłości:

Z mojej perspektywy wygląda to tak - spędziliśmy lata grając tylko dla ludzi pracujących w barze. Przez całe życie myślałam, że chcę grać na stadionie. Chcę krzyczeć w stronę tysiąca ludzi.

Wokalista też wyjaśnił, dlaczego w taki sposób podchodzi do tej sprawy:

Gdy spędziłeś tak dużo czasu próbując się wydostać z tego rowu... Myślę sobie: „Nie chcę tam wracać! Przeszliśmy kilometry przez gówno, żeby dotrzeć do tego miejsca, gdzie teraz jesteśmy. Nie chcę do tego wracać”.

Kroeger podchodzi do całej tej sprawy jednak z przymrużeniem oka:

Egoistycznie, ale uwielbiam oglądać duże kapele w małych klubach, ale nie chciałbym tego sam robić!

Nickelback chociaż wypełnia stadiony, to jednak ma tylu krytyków, co fanów. Ostatnio na pewno Chad Kroeger stracił w oczach miłośników Stone Sour, gdy ostro skrytykował Coreya Taylora. To jednak nie przeszkadza, by krążek „Feed the Machine” dobrze się sprzedawał. Na płycie pojawiły się takie kompozycje, jak m.in. „Song On Fire” oraz „Must Be Nice”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.