15.12.2014 15:54

Chad Smith i Will Ferrell razem na dłużej?

Perkusiście Red Hot Chili Peppers i aktorowi łudząco do niego podobnemu spodobały się wspólne występy. Do swojego show planują wciągnąć jeszcze jednego bębniarza…

Chad Smith i Will Ferrell razem na dłużej?
foto: Owen Sweeney / Rex Features / East News

Muzyk i komik mieli dość tego, że wciąż ich ze sobą mylono i w maju 2014 roku postanowili zmierzyć się w wieczornym show Jimmiego Fallona. Teraz myślą o rywalizacji z jeszcze jednym perkusistą, Larsem Ulrichem z Metalliki. Chad Smith opowiada ze śmiechem:

"

Podjaraliśmy się, gdy powiedzieliśmy, że zmierzymy się z Larsem, tym małym Duńczykiem, który oczywiście nie wygląda jak my. Mówiliśmy „Tak, ten gość wygląda jak my”, „Tak, Lars”. Jego odpowiedź była wspaniała. Strasznie się z tego śmiał. Nie wiem, pomyślimy. Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy chcą z nami iść. "

Tylko dlatego pomyśleli o potrójnym pojedynku? 

"

Dobrze się bawiliśmy. Jesteśmy zaskoczeni ilością pozytywnych reakcji na występ w „Tonight Show”. A my tylko próbowaliśmy pokazać ludziom, że nie jesteśmy jedną osobą. "

Przy okazji zebrali mnóstwo pieniędzy na cele charytatywne. We wrześniu w Seattle raz jeszcze pojawili się na jednej scenie. Zespół I Pissed My Pants w ramach walki z rakiem wykonał piosenkę „Honky Tonk Women” The Rolling Stones.

Wczytywanie...

Will Ferrell i jego sobowtór nie chcą poprzestać na okazjonalnych spotkaniach i na 2015 rok planują... trasę.

"

Nie mogę ujawnić szczegółów, ale rozmawialiśmy już o czymś, co połączy muzykę i komedię – o show. "

Cały dochód przekażą oczywiście fundacjom, które wspierają.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Chad Smith Will Ferrell Red Hot Chili Peppers