Chad Smith i Will Ferrell razem na dłużej?

Urszula Drabińska
15.12.2014 15:54
Chad Smith i Will Ferrell razem na dłużej? Fot. Owen Sweeney / Rex Features / East News

Perkusiście Red Hot Chili Peppers i aktorowi łudząco do niego podobnemu spodobały się wspólne występy. Do swojego show planują wciągnąć jeszcze jednego bębniarza…

Muzyk i komik mieli dość tego, że wciąż ich ze sobą mylono i w maju 2014 roku postanowili zmierzyć się w wieczornym show Jimmiego Fallona. Teraz myślą o rywalizacji z jeszcze jednym perkusistą, Larsem Ulrichem z Metalliki. Chad Smith opowiada ze śmiechem:

Podjaraliśmy się, gdy powiedzieliśmy, że zmierzymy się z Larsem, tym małym Duńczykiem, który oczywiście nie wygląda jak my. Mówiliśmy „Tak, ten gość wygląda jak my”, „Tak, Lars”. Jego odpowiedź była wspaniała. Strasznie się z tego śmiał. Nie wiem, pomyślimy. Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy chcą z nami iść.

Tylko dlatego pomyśleli o potrójnym pojedynku? 

Dobrze się bawiliśmy. Jesteśmy zaskoczeni ilością pozytywnych reakcji na występ w „Tonight Show”. A my tylko próbowaliśmy pokazać ludziom, że nie jesteśmy jedną osobą.

Przy okazji zebrali mnóstwo pieniędzy na cele charytatywne. We wrześniu w Seattle raz jeszcze pojawili się na jednej scenie. Zespół I Pissed My Pants w ramach walki z rakiem wykonał piosenkę „Honky Tonk Women” The Rolling Stones.

Will Ferrell i jego sobowtór nie chcą poprzestać na okazjonalnych spotkaniach i na 2015 rok planują... trasę.

Nie mogę ujawnić szczegółów, ale rozmawialiśmy już o czymś, co połączy muzykę i komedię – o show.

Cały dochód przekażą oczywiście fundacjom, które wspierają.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.