Chad Smith i Will Ferrell zakopali wojenny topór

Urszula Drabińska
23.09.2014 09:37
Chad Smith i Will Ferrell zakopali wojenny topór Fot. wikipedia.org

Perkusista Red Hot Chili Peppers Chad Smith i jego sobowtór komik Will Ferrell po raz kolejny wystąpili razem na scenie. I znów poniosło publikę.

53-letniego perkusistę i 47-letniego komika w Stanach mylono niemal na każdym kroku. Postanowili z tym skończyć. Kilka miesięcy temu spotkali się w wieczornym show Jimmiego Fallona, by ostatecznie rozstrzygnąć… kto jest lepszym bębniarzem.

Odgadlibyście, że tak to się skończy? Smith wziął udział w pojedynku, by wesprzeć fundację Little Kids Rock, Ferrell – Cancer for College.

Druga runda walki z rakiem

We wrześniu tego roku „bliźniacy” spotkali się znowu w Seattle. Dołączył do nich gitarzysta Pearl Jam Mike McCready, basiści Stefan Lessard z Dave Matthews Band i Duff McKagan z Guns N’ Roses / Velvet Revolver oraz piosenkarka country Brandi Carlile.

Ferrel upewnił się jeszcze:

Czy wy w ogóle jesteście prawdziwymi muzykami?

I po raz drugi złapał za krowie dzwoneczki.

Zobaczcie, jak I Pissed My Pants – jak nazwał się ten sceniczny kolektyw – poradził sobie z „Honky Tonk Women” Rolling Stones:

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.