Chad Smith z RHCP zszedł ze sceny, gdy usłyszał porównanie do Willa Ferrella

Maciej Koprowicz
23.11.2017 11:29
Chad Smith z RHCP zszedł ze sceny, gdy usłyszał porównanie do Willa Ferrella Fot. kadry z wideo

Czyżby perkusista Red Hot Chili Peppers zaczął zamieniać się w Morrisseya? Lepiej uważać z żartami pod jego adresem...

Dawno już odkryto, że bębniarz „Papryczek” ma swojego sobowtóra. I to równie słynnego. Aktor i komik Will Ferrell, znany m.in. z serii filmów o Austinie Powersie czy komedii „Ostrza chwały”, wygląda jak brat bliźniak Chada Smitha. Uderzające podobieństwo stało się dla fanów obu artystów pretekstem do wielu żartów. Jak na nie reagują sami zainteresowani?

Podczas koncertu w Musicians Institute jeden z widzów zakrzyknął w stronę Chada: „Will Ferrell!”. Gdy perkusista to usłyszał, zakrzyknął: „Zamknij się!” i… mocno zirytowany zszedł ze sceny. Wydawało się, że Smith powtórzy wybryk Morrisseya z koncertu w Warszawie w 2014, który przerwał show po usłyszeniu jakiegoś obraźliwego komentarza z widowni.

Zdezorientowana publiczność zaczęła wywoływać muzyka jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Chad dał się udobruchać i wrócił na scenę, ale nie puścił śmieszkowi jego żartu płazem.

Kto to powiedział? Ty? Suki*synu. Słuchaj, jesteś muzykiem? Na czym grasz? W porządku, nazywaj mnie „sir”, bo wyglądam, jakbym miał 100 lat. Na czym grasz? O, perkusista. Dlaczego to powiedziałeś? Bo mnie kochasz? Kochasz mnie i rzucasz: „Will Ferrell!”.

Nie jestem Willem Ferrellem, ty idioto!

Na szczęście Smith nie stroił fochów naprawdę – to był jedynie przejaw jego sarkastycznego poczucia humoru.

Dobra, zgrywam się tylko. Mam to gdzieś, uważam, że to jest super. Jestem cholernie sławny z powodu Willa Ferrella, pieprzyć tego kolesia, okej? Byłem przez chwilę w kameralnym zespole rockowym, a potem ten idiota powiedział: „Och, wyglądasz jak…”. Następną rzeczą, jaką ludzie mówili na ulicy było: „Hej, koleś, jesteś naprawdę zabawny”.

Zobaczcie, jak wyglądał ten zabawny incydent:

W rzeczywistości Chad i Will to dobrzy przyjaciele, którzy sami śmieją się z nieustannych porównań. Swego czasu zrobili nawet w show Jimmy’ego Fallona perkusyjny pojedynek. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.