Jak wyglądała charakteryzacja rapera do roli perkusisty Motley Crue w filmie "The Dirt"? Machine Gun Kelly opublikował wideo

Aleksandra Degórska
27.03.2019 15:40
Jak wyglądała charakteryzacja rapera do roli perkusisty Motley Crue w filmie "The Dirt"? Machine Gun Kelly opublikował wideo Fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Raper udostępnił krótkie wideo, w którym możemy zobaczyć, jak charakteryzatorzy każdego dnia przygotowywali go do roli Tommy'ego Lee.

W najnowszym filmie biograficznym "The Dirt" ukazano szalone losy grupy Motley Crue w latach 80., czyli w momencie największej popularności grupy. Obraz jest adaptacją książki o tym samym tytule. W rolę perkusisty Tommy'ego Lee wcielił się amerykański raper Machine Gun Kelly, który nagrał również z zespołem piosenkę "The Dirt (Est.1981)" specjalnie na potrzeby filmu. Machine Gun Kelly ma na swoim koncie 3 studyjne krążki, przy czym ostatni "Bloom" pojawił się w 2017 roku. Kilka razy pojawił się w filmowych produkcjach, m.in. mogliśmy go zobaczyć w "Bird Box" czy "Nerve".

Zobacz metamorfozę Machine Gun Kelly na potrzeby filmu "The Dirt"

Machine Gun Kelly ma na swoim ciele sporo tatuaży i do roli Tommy'ego Lee musiał zakryć swoje dziary - na jego ciało nakładano dwie warstwy specjalnego preparatu, by je ukryć. Następnie nadchodził czas na makijaż, zakładanie peruki oraz odtworzenie tatuaży perkusisty Motley Crue.

 Długi proces charakteryzacji został udokumentowany przez rapera i opublikowany w filmiku, w którym w przyspieszonym tempie pokazano jego metamorfozę. Tak każdego dnia rozpoczynała się praca rapera na planie filmowym:

Motley Crue i Netflix zostali podani do sądu

Tuż po premierze filmu "The Dirt" pojawiły się informacje, że pewien członek ekipy filmowej podał do sądu muzyków Motley Crue i Netfliksa do sądu z powodu wypadku na planie. Mężczyzna został porażony prądem i miał poparzenie drugiego oraz trzeciego stopnia na ponad połowie powierzchni ciała. Teraz chce odszkodowania w wysokości 1,8 milionów dolarów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.