13.06.2018 15:11

Chcesz być wolontariuszem na koncercie King Crimson? Musisz mieć już kupiony bilet

To się porobiło! King Crimson zachęca do wolontariatu, ale nie ma co liczyć na darmowe wejście na koncert...

Chcesz być wolontariuszem na koncercie King Crimson? Musisz mieć już kupiony bilet
foto: kadr z wideo

Jak można zaoszczędzić, gdy chce się wybrać na koncert ulubionej kapeli, ale niekoniecznie portfel pozwala na zakup biletu? Niektórzy decydują się na wolontariat - często w ramach pomocy przy organizacji koncertu wolontariusz może za darmo zobaczyć koncert. Jednak w przypadku King Crimson jest zupełnie inaczej.

Zespół poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy sprzedaży oficjalnego programu bieżącej trasy. Jedynym warunkiem jest posiadanie biletu na koncert, inaczej nie będzie mógł udzielać się jako wolontariusz. W zamian za dobre chęci fan otrzyma koszulkę King Crimson i owy program trasy.

WOW, co za wspaniała oferta ze strony zespołu!

Nie jest to jedyna dziwna sytuacja związana z koncertami King Crimson, bowiem od wielu lat na występach grupy żaden dziennikarz nie może zrobić zdjęć. A dziwiliście się, że na koncertach Jacka White'a wprowadzono zakaz używania telefonów komórkowych...

King Crimson na 5 koncertach w Polsce w 2018

Zespół wielokrotnie występował w Polsce, gdzie zdobył wielkie uznanie słuchaczy. W 2018 roku wystąpi na 5 koncertów - 13 i 14 czerwca 2018 zagra w Sali Ziemi MTP w Poznaniu, zaś 16, 17 i 18 czerwca 2018 w ICE Congress Centre w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele King Crimson