30.03.2018 18:01

Chcesz wyglądać jak Dave Grohl? Wizażystka udowodniła, że wystarczy dobry makijaż

Odpowiedni make-up może zdziałać cuda. Zobaczcie video, w którym makijażystka pokazała, jak upodobniła się do Dave'a Grohla.

Dave Grohl z Foo Fighters
foto: Panayotis Tzamaros/NurPhoto/Sipa/East News

Rockmani lubią czasem zabrać kosmetyki od dziewczyn i nieco poprawić swój wygląd. Sporo muzyków udowodniło, że makijaż nie jest przeznaczony tylko dla kobiet. Robert Smith z The Cure czy artyści Kiss właśnie poprzez kredki do oczu i inne kosmetyki wykreowali swój charakterystyczny wizerunek, dzięki któremu wyróżniają się spośród innych. 

Wprawdzie Dave Grohl nie jest zwolennikiem makijażu, ale pewna kobieta udowodniła, że można wiele zdziałać, gdy odpowiednio użyje się kosmetyki. Charakteryzatorka Lucia Pittalis jest mistrzynią kredek do oczu i cieni do powiek, bo potrafi dzięki nim upodobnić się dosłownie do każdego - również lidera Foo Fighters.

Nie wierzycie? To teraz popatrzcie na to!

Zrób sobie makijaż jak gwiazda rocka

Prawda, że kobieta jest podobna do Dave'a Grohla? Ciekawe, czy używa kostek gitarowych, by idealnie pomalować oczy. W każdym razie robi to perfekcyjnie i oto kolejne dowody jej mistrzostwa:

W czeluściach internetu można odnaleźć sporo tutoriali, które pokazują jak zamienić się w znane osobowości, jak chociażby Pennywise'a czy upodobnić się do Białego Wędrowcy z „Gry o Tron”. To kiedy zabieracie się za swój makijaż?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele