Chemia na ostro o kobietach i wenie

Magda Słomka
29.01.2015 18:22
Chemia na ostro o kobietach i wenie Fot. chemiasound.com

Łukasz Drapała, wokalista Chemii, specjalnie dla Antyradio.pl opowiedział o teledysku do „She” - utworu promującego nową płytę kapeli! Posłuchajcie!

Premiera pierwszego teledysku zapowiadającego nowy album zespołu Chemia, „Let Me”, odbyła się 29 stycznia 2015 roku. Zobaczcie, jak wygląda klip do utworu „She”!

Skąd pomysł na taki teledysk? Wokalista powiedział, że jako jest to pierwsze wideo promujące nową płytę, muzycy chcieli pokazać kto jest kim w zespole - stąd klip typowo wizerunkowy. Obraz został lekko pozbawiony fabuły, którą trzeba było okroić, żeby pozostawić symbolikę „Jej”. Kim zatem jest „Ona” i o czym opowiada utwór?

Dlaczego Łukasz Drapała nie był w stanie odpowiedzieć czy „She” reprezentuje brzmienie całej nowej płyty?

Nie mam kompletnie dystansu do tego, co powstało. On nie jest ani najmocniejszy ani najspokojniejszy na płycie. Wybór tego kawałka na singiel padł na przekór promotorom. Wskazała go publiczność.

Po koncertach, na których muzycy prezentowali nowe kawałki, słuchacze najczęściej pytali właśnie o ten utwór, dlatego mimo obaw, artyści postanowili właśnie w taki sposób zrobić ukłon w ich stronę.

„Chemia stworzyła album, który nie ma zamiaru podlizywać się stacjom radiowym” – taką opinię o nowym materiale przytoczył wokalista. Na krążku nie znajdziemy wielu ballad. Dlaczego?

Premiera płyty planowana jest na maj, jednak niewykluczone, że zostanie przesunięta. Muzycy chcą, aby prócz Polski, dotarła także do wielu innych krajów, co wiąże się z negocjacjami z wydawcami, a także wyjątkową rozwagą wobec środków finansowych. Dokładna data premiery krążka nie jest zatem znana, a członkowie grupy Chemia wolą zapiąć wszystko na ostatni guzik, niż się spieszyć.

Jako rasowi Facebookowi detektywi przejrzeliśmy profil Łukasza Drapały. Naszemu oku nie mogło umknąć stwierdzenie „Jestem wrażliwy jak kaczuszka i się denerwuję”.

chemia fb

Jakie są pierwsze reakcje ludzi na „She” i dlaczego wokalista aż tak się trzęsie?

Jak podoba Wam się „She”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.