Chemia nagrywa klip do 3. singla z płyty „Let Me”

Justyna Kierzkowska
27.10.2015 10:11
Chemia nagrywa klip do 3. singla z płyty „Let Me” Fot. Chemia

Grupa poleciała do Wielkiej Brytanii, żeby pracować nad najnowszym teledyskiem. Jak muzycy bawią się na wyspach?

Płyta „Let Me” trafiła na sklepowe półki 18 września 2015 roku. Znalazło się na niej 12 utworów, a wydawnictwo promują na razie dwa teledyski - ten do „She” ze stycznia 2015 roku oraz późniejszy do „Fun Gun”, który powstawał w Wielkiej Brytanii w parku rozrywki MAGNA Science Adventure Centre. Teraz do produkcji ma dołączyć kolejny klip, za którego realizację odpowiada agencja Video.ink., ta sama co w przypadku singla „Fun Gun”.

Tym razem muzycy po raz kolejny udali się do Wielkiej Brytanii.

chemia3 Fot. foto: Chemia
Chemia w Londynie3 Fot. foto: Chemia

Nowy album zespołu Chemia powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. Gitarzysta Wojtek Balczun wyjaśnił, że zależało mu na zachowaniu autentycznego brzmienia grupy.

Chcieliśmy pokazać prawdziwą twarz zespołu i włożyliśmy całe serce w album „Let Me”. Przed sesją nagraniową rozmawiałem z Mike'em Fraserem o artystycznej wizji tej płyty. Dla mnie naturalną rzeczą było to, by zabrzmiała jak najbliżej naszego koncertowego soundu. Mike zgodził się w ze mną w stu procentach. Jego credo to pokazać na płycie zespół tak, jak brzmi na żywo.

Chemia serdecznie zaprasza na dwa najbliższe koncerty, które odbędą się we Wrocławiu i w Łodzi:

28 października 2015 - Wrocław (Stary Klasztor)
29 października 2015 - Łódź (Wytwórnia)

Jeśli nie możecie się doczekać nowego teledysku Chemii, to koniecznie zobaczcie numer „Grey” w wersji akustycznej, który muzycy zaprezentowali w programie Tomasza Kasprzyka, Kasprologia.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.