13.04.2017 11:07

Chemia z nowym wokalistą wystąpi w Stanach Zjednoczonych

Kapela w najbliższym czasie ma sporo koncertowych planów nie tylko w naszym kraju, ale również za oceanem.

Chemia z nowym wokalistą wystąpi w Stanach Zjednoczonych
foto: materiały prasowe, Michał Szwarc

Zespół Chemia na przełomie kwietnia i maja 2017 weźmie udział w dwóch dużych imprezach branży muzycznej - MUSEXPO 2017 i WORLDWIDE RADIO SUMMIT 2017 odbywających się w Hollywood i Los Angeles. W roli wokalisty wystąpi Mariusz Dyba, uczestnik programu Idol, który 12 kwietnia 2017 przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

Jak na razie formacja potwierdziła swój występ w legendarnym S.I.R. Studios Hollywood na 1 maja 2017 - w ramach showcase na imprezie MUSEXPO 2017. Jak zapowiada na swoim profilu na Facebooku lider zespołu Wojciech Balczun będzie to nie jedyny występ Chemii w ramach wspomnianych imprez.

"

Kochani, kolejny raz wracamy z Chemią do Los Angeles i Hollywood!!! Tym razem zagramy tam pełne showcase'y poparte mega promocją. Specjalnie dla nas przylatuje do LA Marc LaFrance, który zaprosił poważnych gości z amerykańskiej branży muzycznej. Mogę tylko powiedzieć, że nowa Chemia wywołała bardzo pozytywne reakcje! Kolejne super szczegóły wkrótce... "

W marcu i kwietniu 2017 Chemia odbywa trasę koncertową promując swój nowy skład i zapowiadając nowy materiał, który ma ukazać się jeszcze z końca 2017 roku.

Do końca zaplanowanej trasy pozostały już tylko 3 koncerty:

  • 21.04 - Bielsko-Biała - RudeBoy
  • 22.04 - Łowicz - Pracownia
  • 28.04 - Warszawa - Progresja + goście, wielki finał wiosennej trasy

MUSEXPO jest coroczną konferencją muzyczną połączoną z prezentacjami muzycznymi, gdzie swoja karierę zaczynała m.in. Katy Perry, Jessie J, Sheppard czy zespół LMFAO. Ideą MUSEXPO jest łączenia artystów z przedstawicielami branży muzycznej i filmowej.

Natomiast WORLDWIDE RADIO SUMMIT 2017 jest coroczną konferencją muzyczną poświęconą tematyce rozgłośni radiowych, na którym odbędą się spotkania z przedstawicielami największych stacji radiowych na świecie.

Materiał powstał przy współpracy z partnerem - zespołem Chemia.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Chemia Galeria