03.09.2015 12:20

Chemia zagrała utwór „Grey” z nowej płyty [VIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego albumu zespołu. Z tej okazji Łukasz Drapała i Wojtek Balczun byli gośćmi Tomasza Kasprzyka w programie „Kasprologia”. Jak brzmieli na żywo?

Chemia zagrała utwór „Grey” z nowej płyty [VIDEO]
foto: Antyradio.pl

Chemia specjalnie dla słuchaczy Antyradia zagrała utwór „Grey” w wersji akustycznej, który ukaże się na najnowszej płycie zespołu. Premiera krążka „Let Me” zaplanowana jest na 18 września 2015 roku. 

Zobaczcie, jak brzmi Chemia na żywo!

Zespół Chemia od dawna utrzymuje się w notowaniu Turbo Top Antyradia i wiele razy był już numerem jeden na liście.

Muzycy porozmawiali z Tomaszem Kasprzykiem o swojej ostatniej produkcji. Najnowszy krążek grupy promuje kawałek „Fun Gun”, do którego został także nakręcony teledysk. Utwór zadebiutował w Antyradiu 21 sierpnia 2015 roku. Po raz pierwszy singiel i teledysk ukazały się w całej Europie tego samego dnia, co w Polsce. Wojtek Balczun śmiał się, że utwór grany jest też w niemieckich restauracjach.

"

W związku z tym, że wielkie historyczne telewizje już muzyki nie nadają, więc jesteśmy grani w restauracjach Burger King. "

A Łukasz Drapała dodał ze śmiechem, że nawet „dwa razy dziennie”.

Pierwszy singiel „She”, który promował nową płytę, ukazał się już w styczniu 2015 roku. Łukasz Drapała mówił wtedy, że to publiczność wybrała ten utwór. Zespół, na przekór promotorom zdecydował, że to akurat ten kawałek zostanie singlem. Muzycy obiecywali też wtedy, że na albumie nie znajdziemy wielu ballad.

My nie możemy się już doczekać płyty „Let Me”! A Wy?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Anty TV Chemia