Chester Bennington w coverach Black Sabbath, Guns N' Roses i Motorhead

Aleksandra Degórska
17.06.2016 15:58
Chester Bennington w coverach Black Sabbath, Guns N' Roses i Motorhead Fot. Starpicz / Splash News / East News

Taki koncert to niezła gratka dla każdego fana rockowego grania. Jakie utwory wykonał muzyk?

Zespół The Hellcat Saints powstał z inicjatywy gitarzysty Dave'a Kushnera znanego ze swojej działalności w Velvet Revolver. Podczas koncertu kapeli w Conga Room w Los Angeles w ramach koncertu firmy GungHo Online promującej grę Let It Die na Electronic Entertainment Expo 3 na scenie pojawili się znani muzycy z równie znanych kapel.

Wśród nich znaleźli się Chester Bennington, Robin Finck z Nine Inch Nails, Rob "Blasko" Nicholson współpracujący z Ozzym Osbournem, Joey Castillo - były perkusista Queens of the Stone Age, Gilby Clarke znany z Guns N' Roses i Franky Perez z Apocalyptica.

Artyści wykonali takie numery, jak m.in. „Down” z repertuaru Stone Temple Pilots, „Them Bones” Alice in Chains, „Paradise City” Guns N' Roses, „Hole In The Sky” Black Sabbath czy „Ace Of Spades” Motorhead.

Posłuchajcie, jak muzycy zaprezentowali się w tym repertuarze:

Chester Bennington dołączył do Stone Temple Pilots w 2013 krótko po tym, jak z kapeli odszedł Scott Weiland. Jednak w 2015 roku wokalista zrezygnował z kapeli na rzecz Linkin Park.

Zespół obecnie pracuje nad nowym materiałem na 7. płytę, która będzie następcą „The Hunting Party” z 2014 roku.

Linkin Park zamierza wydać nowy krążek w 2017 roku.

Jak oceniacie Chestera Benningtona w repertuarze Guns N' Roses czy Motorhead?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.