25.09.2014 11:02

Chino Moreno z Deftones zaprasza na libację

Członkowie Death Grips i Deftones znowu połączyli siły i jako Team Sleep zaprosili fanów do udziału w sesji nagraniowej swojego drugiego albumu.

Chino Moreno z Deftones zaprasza na libację
foto: facebook.com

17 i 18 października w Woodstock w stanie Nowy Jork fani tej zespołowej hybrydy będą mogli uczestniczyć w nagrywaniu nowego materiału. Team Sleep zagra swoje stare kawałki i pochwali się nowymi numerami "No" i "Dreamland". Na swoim fanpage'u zespół zaprosił fanów do udziału w nagraniu drugiego krążka.

"

Przyłączcie się do wspólnego tworzenia naszego nowego albumu w Woodstock w Nowym Jorku. Spotykamy się w "Applehead studio", niedaleko gór Catskill żeby jeść, pisać, grać i nagrywać. Bardzo długo blokowali nas, biznesmeni, logistyka, kariera, dorosłe życie, rodziny i "Dom Republikanów", mimo to, cały czas robiliśmy swoje. W tym samym czasie, proces tworzenia stawał się coraz bardziej rozproszony i nieludzki. Mając to na uwadze, chcielibyśmy oderwać się, pograć i przeżyć coś wyjątkowego z fajnymi ludźmi i w pięknym miejscu. Chcemy żebyście też tam byli, bo Wasza obecność jest niezbędna do wyzwolonego tworzenia. Liczymy na Was.

Wielkie dzięki,

Chino Moreno
Todd Wilkinson
CrookOne
Zach Hill
Rick Verret
Chuck X "

Oprócz udziału w koncercie fani m.in. będą mogli obejrzeć pracę zespołu podczas sesji nagraniowej w Q&A studio, dostaną płytę z nieopublikowaną wcześniej muzą, audio i wideo z eventu, podpisane plakaty i bluzę z kapturem. Za udział w imprezie trzeba zapłacić 500 dolców.

Poniżej sklejone fragmenty dwóch kawałków udostępnionych przez Team Sleep.

trustekpan trustekpan
Tagi: Rock News Deftones Chino Moreno