Chris Cornell przed śmiercią coverował Guns N' Roses. Posłuchajcie "Patience"

21.07.2020 09:51
Chris Cornell przed śmiercią coverował Guns N' Roses. Posłuchajcie "Patience" Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

Wokalista Soundgarden wziął na warsztat akustyczny hit "Gunsów". Z okazji 56. urodzin Chrisa Cornella, jego rodzina postanowiła udostępnić cover "Patience" w wykonaniu zmarłego artysty.

20 lipca 2020 roku Chris Cornell obchodziłby swoje 56. urodziny. Jego rodzina postanowiła uczcić pamięć zmarłego wokalisty i opublikowała wcześniej niepokazany nigdzie cover "Patience" Guns N' Roses w wykonaniu lidera Soundgarden.

Chris Cornell coveruje Guns N' Roses

W oficjalnym oświadczeniu rodziny Cornellów opublikowanym na Facebooku czytamy:

Jego urodziny wydawały się być idealnym momentem na celebracje Chrisa, jego głosu, muzyki, opowieści i sztuki. To prawda, że człowiek nie jest martwy, dopóki ludzie mówią jego imię. Dzięki swojej sztuce i duszy artysty jest nadal żywy w oczach tych, którzy go podziwiali. Udostępnianie muzyki, którą tak kochał sprawia, że Chris jest nadal przy nas obecny - sercem i duchem. Miłością i spuścizną.

Przeczytaj także

Poniżej możecie posłuchać "Patience" w wykonaniu Chrisa Cornella:

Niedawno córka Cornella, Toni poszła w ślady swojego taty. Wydała swojego pierwszego singla "Far Away Places" oraz cover Temple of the Dog. Natomiast wdowa po muzyku, Vicky Cornell jest w trakcie sprzeczki dotyczącej niewydanych materiałów Soundgarden z wokalami Cornella. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.