Chris Cornell z córką zagrał cover Boba Marleya

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dzieci słynnego muzyka już stawiają pierwsze kroki na scenie. Posłuchajcie wyjątkowego rodzinnego duetu!
Chyba każdy ojciec byłby dumny ze swoich pociech, które idą w jego ślady. Jednym z takich szczęśliwców jest Chris Cornell. Podczas swojego akustycznego koncertu w Nowym Jorku na scenie Beacon Theater pojawił się specjalny gość - jego 11-letnia córka Toni. Ojciec wraz z córką wykonali cover Boba Marleya „Redemption Song”.
Zobaczcie, jak prezentował się ten rodzinny duet:
Przed tym wykonaniem Cornell opowiedział, że parę lat temu, gdy wystąpił z córką w jej szkole, bardziej się stresował, niż podczas koncertu przed 40 tysięczną publiką. Okazało się, że córka lepiej panuje nad nerwami, bowiem w ogóle po niej nie było widać, żeby się tremowała. Ich wspólny występ był jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas tego koncertu. Publika bardzo ciepło przyjęła gościa Cornella:
I jak tutaj nie kochać tak utalentowanej córki? Wspólne rodzinne granie musi sprawiać dużo radości muzykowi. Chris Cornell, jak sam przyznaje, prędko odnalazł się w roli ojca i stara się jak najwięcej czasu poświęcać swoim najbliższym:
Kocham swoje dzieci, lubię przebywać z moją rodziną. To dla mnie wyzwanie i jest to coś niesamowitego.
Cornell uwielbia swoje dzieciaki, o czym świadczą chociażby liczne zdjęcia ze swoimi pociechami. Kto by mógł pomyśleć, że rockman okaże się tak opiekuńczym ojcem:
Jak udaje się artyście połączyć rock and rollowy styl życia z obowiązkami rodzinnymi? Wokalista nie zdradza wielu szczegółów, ale najbliżsi go wspierają w tym, by w pełni realizować się zarówno w roli muzyka, ojca, jak i męża:
Mam duże wsparcie, więc nie muszę poszukiwać balansu między karierą, a rodziną. Wpadliśmy na pomysł, jak to wszystko połączyć - to, że jesteśmy parą, rodziną.
Chris Cornell obecnie jest w trasie unplugged, która zakończy się 13 grudnia 2015 roku w Sydney. Muzyk pracuje również nad kolejnym albumem Soundgarden, który będzie następcą krążka „King Animal” z 2012 roku.
Którzy rockowi ojcowie mają również muzycznie utalentowane dzieci? Posłuchajcie duetu Jamesa Hetfielda ze swoją pociechą oraz Eddiego Veddera, który nagrał wraz z córką utwór „The Traveler”.
Jak oceniacie duet Chrisa Cornella z Toni?
Oceń artykuł