Chris Cornell z córką zagrał cover Boba Marleya

Aleksandra Degórska
21.10.2015 11:44
Chris Cornell z córką zagrał cover Boba Marleya Fot. kadr z wideo

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dzieci słynnego muzyka już stawiają pierwsze kroki na scenie. Posłuchajcie wyjątkowego rodzinnego duetu!

Chyba każdy ojciec byłby dumny ze swoich pociech, które idą w jego ślady. Jednym z takich szczęśliwców jest Chris Cornell. Podczas swojego akustycznego koncertu w Nowym Jorku na scenie Beacon Theater pojawił się specjalny gość - jego 11-letnia córka Toni. Ojciec wraz z córką wykonali cover Boba Marleya „Redemption Song”.

Zobaczcie, jak prezentował się ten rodzinny duet:

Przed tym wykonaniem Cornell opowiedział, że parę lat temu, gdy wystąpił z córką w jej szkole, bardziej się stresował, niż podczas koncertu przed 40 tysięczną publiką. Okazało się, że córka lepiej panuje nad nerwami, bowiem w ogóle po niej nie było widać, żeby się tremowała. Ich wspólny występ był jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas tego koncertu. Publika bardzo ciepło przyjęła gościa Cornella:

I jak tutaj nie kochać tak utalentowanej córki? Wspólne rodzinne granie musi sprawiać dużo radości muzykowi. Chris Cornell, jak sam przyznaje, prędko odnalazł się w roli ojca i stara się jak najwięcej czasu poświęcać swoim najbliższym:

Kocham swoje dzieci, lubię przebywać z moją rodziną. To dla mnie wyzwanie i jest to coś niesamowitego.

Cornell uwielbia swoje dzieciaki, o czym świadczą chociażby liczne zdjęcia ze swoimi pociechami. Kto by mógł pomyśleć, że rockman okaże się tak opiekuńczym ojcem:

Jak udaje się artyście połączyć rock and rollowy styl życia z obowiązkami rodzinnymi? Wokalista nie zdradza wielu szczegółów, ale najbliżsi go wspierają w tym, by w pełni realizować się zarówno w roli muzyka, ojca, jak i męża:

Mam duże wsparcie, więc nie muszę poszukiwać balansu między karierą, a rodziną. Wpadliśmy na pomysł, jak to wszystko połączyć - to, że jesteśmy parą, rodziną. 

Chris Cornell obecnie jest w trasie unplugged, która zakończy się 13 grudnia 2015 roku w Sydney. Muzyk pracuje również nad kolejnym albumem Soundgarden, który będzie następcą krążka „King Animal” z 2012 roku.

Którzy rockowi ojcowie mają również muzycznie utalentowane dzieci? Posłuchajcie duetu Jamesa Hetfielda ze swoją pociechą oraz Eddiego Veddera, który nagrał wraz z córką utwór „The Traveler”.

Jak oceniacie duet Chrisa Cornella z Toni?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.