Chris Cornell zawisnął na szubienicy w nowym teledysku

Robert Skowronski
12.09.2015 14:08
Chris Cornell zawisnął na szubienicy w nowym teledysku Fot. kadr z wideo

Wokalista Soundgarden, a niegdyś również Audioslave i Temple Of The Dog, udostępnił pierwszy teledysk ze swojej nowej solowej płyty „Higher Truth”. Zobaczcie Chrisa Cornella w świecie Dzikiego Zachodu  w klipie do „Nearly Forgot My Broken Heart”.

Muzyk już wcześniej udostępnił wspomniany singiel, jednak jedynie w wersji audio. Teraz możemy zobaczyć zrealizowany do niego obrazek, którego autorem jest Jessie Hill. Oprócz Chrisa Cornella występują w nim znani kinomanom aktorzy - Eric Roberts („Mroczny Rycerz”, „Niezniszczalni”) oraz W. Earl Brown („Krzyk”, serial „Detektyw”).

Klip został osadzony w świecie, gdzie wpierw się strzela, a dopiero potem zadaje pytania, czyli w realiach Dzikiego Zachodu. Chris Cornell czeka w celi na zaprowadzenie go na stryczek. Czy zawiśnie na szubienicy? Odpowiedź znajdziecie w teledysku:

Płyta „Higher Truth” trafi do sprzedaży 18 września 2015 roku. Będzie to piąty solowy album artysty. Wcześniej wydał „Euphoria Morning” (1999), „Carry On” (2007), „Scream” (2009) i w 2011 roku akustyczne „Songbook”. Zobaczcie jak będzie wyglądała okładka wydawnictwa oraz co się znajdzie na samym krążku.

okladka

Tracklista:

 1. Nearly Forgot My Broken Heart 
 2. Dead Wishes 
 3. Worried Moon 
 4. Before We Disappear 
 5. Through The Window 
 6. Josephine 
 7. Murder Of Blue Skies 
 8. Higher Truth 
 9. Let Your Eyes Wander 
 10. Only These Words 
 11. Circling 
 12. Our Time In The Universe 
 13. Bend In The Road 
 14. Wrong Side 
 15. Misery Chain
 16. Our Time In the Universe (Remix)

Chris Cornell wykazuje ostatnio wzmożoną chęć komponowania. Wyznał niedawno, że chciałby, aby Audioslave powróciło na scenę. Jednocześnie muzyk jest już w trakcie przygotowywania z kolegami 7. płyty Soundgarden. Dzieje się wiele, czego świadomy jest sam artysta, który wyznaje:

Myślę, że będzie to podobne do „King Animal”, nie będzie pośpiechu. Wyobrażam też sobie, że Soundgarden wyruszy na jakieś nowe muzyczne terytoria. Oprócz tego robię też kilka innych rzeczy naraz, nie mówiąc już o tym, co dzieje się teraz.

Jak Wam się podoba teledysk do „Nearly Forgot My Broken Heart”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.