05.12.2018 12:56

Nie zadzieraj z wrestlerami! Chris Jericho pobił fana, który wtargnął do jego busa koncertowego

Chris Jericho to nie tylko znane nazwisko w świecie wrestlingu, ale również wokalista grupy Fozzy. Mocno się wkurzył, gdy ktoś wtargnął do busa koncertowego i pobił jednego z pracowników. 

Chris Jericho
foto: 0000554/Reporter/East News

Jak trzeba być głupim, żeby wślizgnąć się do busa koncertowego muzyka, który zajmuje się wrestlingiem i liczyć na to, że nie zostanie się pobitym? Ta historia jednak pokazuje, że niektórym brakuje piątek klepki.  

Chris Jericho pobił fana, który wtargnął do koncertowego busa

Do dziwnej sytuacji doszło po koncercie kapeli Fozzy w kanadyjskim mieście Regina. Intruz wpadł do koncertowego busa i wyrzucił z niego chłopaka odpowiedzialnego za perkusję, Jacka Slade'a, łamiąc mu przy tym obojczyk.

Całe szczęście wokalista grupy Fozzy, Chris Jericho, dogonił sprawcę i doszło do bijatyki. Muzyk jest zawodowym wrestlerem, zatem lepiej z nim nie zadzierać. 

Jeden ze świadków opisał dokładniej całą sytuację:

"

Koleś był pod wpływem narkotyków i wpadł do busa, bo chciał dostać autograf. Powiedziano mu, że nie może przebywać w busie, bo w środku znajdowała się rodzina Chrisa i musi poczekać na zewnątrz. Nie chciał wyjść i wtedy rzucił się na Jacka Slade'a. Wyrzucił go z busa, Jack lądując złamał sobie obojczyk. Chris dogonił kolesia i rzucił się na niego. Potem pojawiła się ochrona i zadzwoniono po policję. Chłopak uciekł, przeskoczył przez płot i wpadł na jakiś drut kolczasty. Wskoczył do swojego samochodu i przejechał ochroniarza. W końcu złapała go policja i aresztowała, na pewno za to trafi za kratki.  "

Chris Jericho - wrestler, który umie śpiewać

Oczywiście Chris Jericho jest cały i zdrowy... w końcu jest wrestlerem, który może pochwalić się 32 mistrzowskimi tytułami w trzech amerykańskich federacjach wrestlingu. To nie przeszkodziło mu, żeby jednocześnie śpiewać. Jericho udziela się w kapeli Fozzy, gdzie od 1999 roku jest wokalistą. 

Zespół wydał w sumie 7 studyjnych płyt, przy czym ostatni krążek "Judas" pojawił się w 2017 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News