Chris Martin zagrał w barze w Indiach

Małgorzata Wierzejewska
03.07.2015 10:27
Chris Martin zagrał w barze w Indiach Fot. kadr z wideo

Wokalista Coldplay, zupełnie niespodziewanie, zagrał mini koncert w Summerhouse Cafe w New Delhi. Zobaczcie występ i reakcję publiczności!

Wyobraźcie sobie, że jesteście ze znajomymi w knajpie. Siedzicie, pijecie piwo, nic szczególnego się nie dzieje, aż tu nagle... Chris Martin z Coldplay podchodzi do mikrofonu i zaczyna śpiewać największe przeboje swojego zespołu. Brzmi jak sen? Owszem, jednak ta sytuacja wydarzyła się naprawdę!

Chris Martin zagrał mini koncert w Summerhouse Cafe w New Delhi. W barze, na oko, nie było więcej niż kilkadziesiąt osób.

Coldplay jest bardzo popularny w Indiach mimo, że nigdy nie zagrał tam jeszcze koncertu. Nic dziwnego, że zebrani w barze ludzie po prostu oszaleli. Prawie wszyscy wyjęli smartfony i kręcili występ Chrisa Martina.

Okazuje się, że większość znała też teksty piosenek, między innymi „Viva La Vida”.

Prawdziwy szał wzbudził jednak utwór z wydanej w 2005 roku płyty „X&Y, „Fix You”.

Warto przypomnieć, że z tym kawałkiem wiążę się pewna historia. Zyski ze sprzedaży EP-ki „Fix You” zostały przekazane Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi, a także organizacji MusiCares Hurricane Relief Fund. Piosenka została też wykonana na koncercie „Shelter from the Storm”.

Chris Martin od dawna angażuje się w charytatywne akcje. Właśnie z tego powodu odwiedził Indie.

Jestem w New Delhi z drużyną Oxfam India. Poznałem mnóstwo inspirujących osób i czuje się bardzo szczęśliwy, że mogę tu być.

foto: Twitter.com/ Coldplay Fot. foto: Twitter.com/ Coldplay

Artysta pojechał do New Dehli między innymi na zaproszenie znanej z filmu „Slumdog Millionaire” aktorki Friedy Pinto. Muzyk wspiera organizację, która zajmuje się przeciwdziałaniem globalnemu ubóstwu, Global Poverty Project and Global Citizen.

Jak byście zareagowali, gdyby Chris Martin zagrał niespodziewany koncert w Waszym ulubionym barze?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.