Clown: Marzę o nakręceniu nowego „Hellraisera”

Justyna Kierzkowska
16.10.2015 14:43
Clown: Marzę o nakręceniu nowego „Hellraisera” Fot. materiały prasowe/ Photoshot/REPORTER/East News

Muzyk przyznał, że marzy mu się stworzenie nowej wersji „Wysłannika Piekieł”. Kiedy i pod jakimi warunkami będzie to możliwe?

Chociaż Shawn „Clown” Crahan ma dużo obowiązków związanych z tworzoną muzyką, to oświadczył niedawno, że chciałby w przyszłości stworzyć nowocześniejszą wersję „Hellraisera”, czyli horroru Clive'a Barkera z 1987 roku.

Marzy mi się nowa wersja filmu i wymyślenie czegoś, na czym będę mógł się skupić. Możliwości są nieskończone. Mogę zrobić własny film, mogę nakręcić film na podstawie czyjegoś scenariusza. Jeśli ktoś ma scenariusz i fundusze, a mi się to spodoba, to możemy filmować.

Na razie artysta nie ma jednak czasu na rozmyślania o kontynuacji horroru. Crahan cały czas pracuje nad filmem, którego jest reżyserem. Premiera produkcji „Officer Downe” zaplanowana jest na czerwiec 2016 roku. 

Ekranizacja będzie przedstawiać historię superpolicjanta, który ginie na służbie, ale jest przywracany z zaświatów do życia. Scenariusz został oparty na komiksie „Man Of Action”, napisanego przez Joego Caseya i zilustrowanego przez Chrisa Burnhama. Głównego bohatera w filmie Crahana zagrał Kim Coates znany z serialu stacji FX „Synowie Anarchii”.

Officer Downe Fot. foto: materiały prasowe

Crahan podkreślił, że przygotowania do produkcji przebiegają we wspaniałej atmosferze.

Pracuję z najlepszą grupą ludzi - ze Skipem Williamsonem i Markiem Neveldine'em, którzy stworzył serię „Crank”. Czuwają nad moją pracą.

Muzyk przyznał jednak, że cała operacja nie należała do najprostszych.

To było jak zrobienie doktoratu w sześć tygodni. Stworzyłem hollywoodzką produkcję, która będzie wyglądać jak naprawdę drogi film. I zrobiłem to w 21 dni/18 godzin dziennie przez sześć tygodni - najcięższa praca, jaką wykonałem przez całe moje życie. Jest fantastycznie.

Crahan przyznał, że od zawsze przygotowywał się do obcowania ze sztuką, reżyserowania, pisania scenariuszy i studiowania tego tematu. Dodał też, że szczerze wierzy w stworzenie następnego niezwykłego filmu, takiego jak „Mechaniczna pomarańcza”.

Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej.

Chcielibyście zobaczyć nową wersję filmu „Hellraiser” w reżyserii Clowna z grupy Slipknot?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.