25.07.2015 16:24

Co AC/DC zagra w Warszawie?

Legendarny zespół pojawi się na Stadionie Narodowym 25 lipca 2015 roku. Jesteście ciekawi, jakie kawałki zabrzmią podczas koncertu ?

Co AC/DC zagra w Warszawie?
foto: The Grosby Group/ EAST NEWS

Kierowana przez gitarzystę Angusa Younga i wokalistę Briana Johnsona grupa po 5 latach wraca do Polski! AC/DC promuje wydaną w 2014 roku płytę „Rock Or Bust”.

Okazuje się, że lista kawałków jakie zespół zagrał podczas przynajmniej pięciu ostatnich występów - w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii - wyglądała tak samo!

Setlista:

 1. Rock or Bust
 2. Shoot to Thrill
 3. Hell Ain't a Bad Place to Be
 4. Back in Black
 5. Play Ball
 6. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
 7. Thunderstruck
 8. High Voltage
 9. Rock 'n' Roll Train
 10. Hells Bells
 11. Baptism by Fire
 12. You Shook Me All Night Long
 13. Sin City
 14. Shot Down in Flames
 15. Have a Drink on Me
 16. T.N.T.
 17. Whole Lotta Rosie
 18. Let There Be Rock

Bisy:

 1. Highway to Hell
 2. For Those About to Rock (We Salute You)

Trasa „Rock Or Bust World Tour” jest przygotowana z wielkich rozmachem. Zespół ma dla swoich fanów też wiele innych, niż muzyczne, atrakcji. Koncert Australijczyków to naprawdę wielkie show!

Widzowie zobaczą specjalny film, będą mogli podziwiać również wyjątkowe efekty pirotechniczne.

Zobaczcie, jak powstawała scena, na której AC/DC zagra w Warszawie!

A tak będzie wyglądać gotowa scena:

Dla wszystkich tych, którzy nie dadzą rady zobaczyć AC/DC w Warszawie mamy zapis całego koncertu, jaki grupa zagrała 4 lipca 2015 roku na stadionie Wembley w Londynie!

W trasę koncertową muzycy wyruszyli w zmienionym składzie. Przypomnijmy, że cierpiącego na demencję Malcolma Younga zastąpił jego kuzyn, Steve Young. W miejsce Phila Rudda, który w przeddzień wydania ostatniego krążka grupy został aresztowany, pojawił się natomiast Chris Slade.

Koncert, z którego galerię już niedługo zobaczycie na Antyradio.pl, rozpocznie się o godzinie 21:00. Wcześniej, o 19:15, publiczności zaprezentuje się support - amerykańska bluesowo-rockowa grupa Vintage Trouble.

Przypomnijmy, że poprzedni występ grupy w Polsce odbył się w 2010 roku na warszawskim lotnisku Bemowo.

Na oficjalnej stronie zespołu show w Polsce figuruje jako ostatnie na trasie „Rock Or Bust World Tour”. Jak myślicie, czy podczas koncertu na Stadionie Narodowym AC/DC zaprezentuje coś specjalnego?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News AcDc