07.11.2016 11:51

Co James Hetfield sądzi o celebrytach w koszulkach Metalliki?

Wiele modnych osób nawet nie wie, że ich koszulka nawiązuje do thrashmetalowej legendy. Co o celebrytach pokazujących się w T-shirtach z Metallicą myśli frontman grupy?

Co James Hetfield sądzi o celebrytach w koszulkach Metalliki?
foto: kadr z wideo

Od jakiegoś czasu w modzie pojawił się trend noszenia koszulek z logo metalowych kapel. W konsekwencji trendsetterki, modowe blogerki i inne kobiety, które sprzedały swoją duszę diabłu ubierającemu się u Prady zakładają T-shirty z Metallicą czy Slayerem nie wiedząc nawet jaką muzykę wykonuje dana kapela.

Lady Gaga, Kim Kardashian czy Avril Lavigne upodobały sobie tego typu koszulki choć niewiele mają wspólnego z metalem. Jak na to wszystko reaguje James Hetfield? Na swojej liście najważniejszych rzeczy w 2015 roku napisał m.in. to, że Justin Bieber pokazał się w T-shircie z Metallicą.

Teraz w jednym z wywiadów postanowił ocenić gwiazdy w tego typu koszulkach. Choć niektórych celebrytów w ogóle nie kojarzy to podszedł do tej sprawy z przymrużeniem oka.

Mary Kate Olsen ocenił, że jest za słodka na noszenie koszulki z „Damage Inc.”. Muzyk nie omieszkał również skomentować T-shirt Kardashian:

"

Oczywiście ta koszulka jest dla niej za duża i ona pokazuje więcej niż bym pozwolił swojej córce. Zdziwiłbym się, gdyby kupiła ją w czasach „Kill 'Em All”. "

Hetfield nie skojarzył natomiast Taylor Momsen z The Pretty Reckless, którą opisał następująco:

"

Gotycka Maddona. Ona ma szalone włosy jak Trujillo i założyła koszulkę „Kill 'Em All” - jestem pod wrażeniem. "

Również Ryan Gosling został pozytywnie oceniony przez wokalistę. Jak natomiast zareagował na Avril Lavigne?

"

To wokalistka Nickelback, tak? Ona chyba chodziła z frontmanem przez jakiś czas. Ma koszulkę „The Unforgiven” możliwe, że lubi ten kawałek. Myślę, że jest fanką, zresztą ją poznałem i jest bardzo miła. "

Raczej to nikogo nie zdziwi, że Hetfield nie kojarzy Michaela Clifforda z 5 Seconds of Summer, ale jest zadowolony, że takie młode osoby interesują się Metallicą:

"

Pewnie jest w jakiejś kapeli typu One Direction, nie?... 5 seconds of direction, ok... Mam na myśli, on ma jaja bo posiada koszulkę z ery „Load” - „Reload”. Może jest to jego pierwszy album, albo krążek, dzięki któremu zainteresował się Metallicą. Podoba mi się to, nadal mnie to szokuje, że mamy tyle lat, a ci ludzie mówią: „Pierwszą płytą, którą przesłuchałem był „Load” czy „Reload”.” To niesamowite! "

Zobaczcie, co jeszcze powiedział frontman o celebrytach noszących koszulki z Metallicą:

Tymczasem 18 listopada 2016 roku pojawi się najnowszy krążek Metalliki zatytułowany „Hardwired…To Self-Destruct”. Na pierwszy singiel wybrano kawałek „Hardwired”. Kolejno poznaliśmy „Moth Into Flame” oraz „Atlas, Rise!”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele James Hetfield