17.10.2019 09:22

Co by było, gdyby Slipknot nagrał utwór ze Spice Girls? Posłuchaj "If You Wanna Breathe My Sulfur"

W sieci pojawiło się nagranie, które łączy hity Slipknota, Spice Girls oraz grupy The Black Crowes. Posłuchaj numeru "If You Wanna Breathe My Sulfur".

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Chociaż grupa Spice Girls zadeklarowała niedawno powrót na scenę, to trudno sobie wyobrazić współpracę legendy popu z rockowym, a co dopiero metalowym zespołem. Ale od czego mamy internet i programy do przerabiania materiałów audio i wideo? Na kanale Bill McClintock, który przekroczył niedawno 80 tysięcy subskrypcji pojawił się mashup muzyki Spice Girls, Slipknota oraz The Black Crowes. Twórca podpisał nagranie "Przepraszam za to", jednak naszym zdaniem - zupełnie niepotrzebnie.

Slipknot + Spice Girls + The Black Crowes = "If You Wanna Breathe My Sulfur"

Autor przeróbki bardzo zgrabnie połączył ze sobą na pierwszy rzut... ucha niepasujące do siebie zupełnie trzy kawałki. Pierwszy z nich to jeden z największych hitów popowej gwiazdy - Spice Girls - "Wannabe" z 1996 roku, kolejny to "Sulfur" z albumu "All Hope Is Gone" Slipknota, na deser Bill McClintock dorzucił do kompozycji utwór z debiutanckiej płyty The Black Crowes "Shake Your Money Maker". 

Oto najgorsza piosenka tego tygodnia. Posłuchajcie mash-upu blink-182 i Lil Wayne'a
Oto najgorsza piosenka tego tygodnia. Posłuchajcie mash-upu blink-182 i Lil Wayne'a
Przeczytaj także Oto najgorsza piosenka tego tygodnia. Posłuchajcie mash-upu blink-182 i Lil Wayne'a

Z połączenia trzech zupełnie różnych stylistycznie kapel otrzymaliśmy utwór o ciekawym tytule "“If You Wanna Breathe My Sulfur", którego możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Metallica i Kanye West w jednej piosence? Fani będą zaskoczeni