11.07.2016 15:39

Co ciekawego w - „Metal Hammer” nr 7/2016?

Na rynek trafił 301. numer miesięcznika „Metal Hammer”. Magazyn jest wypełniony treściami, które zainteresują każdego fana rocka i metalu.

Co ciekawego w - „Metal Hammer” nr 7/2016?
foto: materiały prasowe

Tematem z okładki lipcowego wydania „Metal Hammera” jest niemiecki Accept. Wewnątrz znajdziemy rozmowę z Wolfem Hoffmannem, który zdradził kilka co najmniej ciekawych informacji, w tym ogłosił, że grupa jeszcze w 2016 roku dokona sesji nagraniowych nowego albumu. O najświeższych dokonaniach opowiedziała również Skin ze Skunk Anansie.

Z wywiadu z Chrisem Barnesem - zatytułowanym uroczo „Flaki i antyki” - dowiemy się, na jakiej zasadzie dobierano covery Iron Maiden i Judas Priest na potrzeby wydawnictwa „Graveyard Classics IV: The Number of the Priest”. Wraz z jednym z zespołowych Bezimiennych Ghouli, dokonano podsumowania działalności Ghosta od czasu wydania płyty „Meliora”.

Frost z Satyricona wyjawił kilka nieznanych anegdot z przeszłości, a także zapowiedział nagrania zapowiedzianego na 2017 rok albumu. Tarja Turunen wyjaśniła, czemu nowy materiał wydaje w 2016 roku w dwóch częściach. Z kolei dzięki rozmowie z George'em Harrisem z The Raven Age poznamy bliżej syna Steve'a Harrisa.

Z działu krajowego dowiemy się więcej o „Klechdach” Thy Worshiper - być może najdziwniejszym albumie roku. Jeden z wokalistów Ulcera zdradził sekrety nawiązującej do świetności szwedzkiego death metalu płyty „Heading Below”. Z kolei Kuba Brewczyński ze Straight Hate przybliżył okoliczności wydania długo oczekiwanego debiutu.

W numerze czeka też na nas przegląd płyt Toto oraz klasyczny komplet recenzji płytowych i książkowych oraz felietonów. W dziale koncertowym poczytamy o polskich występach Zakka Wylde'a, Ghosta i Gojiry. W numerze znajdziemy również plakaty Lacuna Coil oraz Blues Pills.

Magazyn „Metal Hammer” czeka na Was w kioskach całego kraju w cenie 7,95 zł.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News