Co fani przygotowali dla Alter Bridge z okazji koncertu w Katowicach?

Aleksandra Degórska
11.10.2016 12:00
Co fani przygotowali dla Alter Bridge z okazji koncertu w Katowicach? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wielbiciele zespołu odliczają dni do występu kapeli w Polsce i szykują specjalną akcję. Zobaczcie, jak możecie ich wesprzeć!

Polski koncert Alter Bridge zbliża się wielkimi krokami. Zespół Marka Tremontiego wystąpi 16 listopada 2016 roku w Katowicach. Będzie to jego trzecia wizyta w naszym kraju. Wcześniej formacja zagrała na Ursynaliach w 2011 roku promując „AB III” oraz na Impact Festival w 2014 grając materiał z „Fortress”.

Tym razem zespół promuje „The Last Hero”, którego premiera odbyła się 7 października 2016 roku. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa był „Show Me A Leader”, do którego stworzono animowany klip. Później mogliśmy również posłuchać numeru „My Champion”. Można być pewnym, że podczas katowickiego występu Alter Bridge widzowie usłyszą sporo kawałków z nowej płyty.

Fani postanowili przygotować coś specjalnego z okazji występu swojej ulubionej kapeli. Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy z Metal Mind Productions organizuje koncertową akcję. Podczas ostatniego utworu ma pojawić się 200 czerwonych i białych dmuchanych piłek z napisem „Alter Bridge Poland”

foto: polakpotrafi.pl Fot. foto: polakpotrafi.pl

Zobaczcie, jak będzie to wyglądać w praktyce:

Organizatorzy muszą zebrać na ten cel 1300 złotych poprzez akcję crowdfundingową na stronie PolakPotrafi.pl. Na dzień 11 października 2016 roku zaangażowało się 34 osób i zebrano w sumie 956 złotych. Zbiórka potrwa jeszcze do 2 listopada 2016.

Pierwsze 30 osób, które wpłacą 50 złotych otrzyma pamiątkowy plakat z koncertu. Natomiast pierwsze 3 osoby wspierające akcję kwotą 200 złotych dostaną oryginalny limitowany singiel „Broken Wings” z 2005 roku. Organizatorom niewiele brakuje, by osiągnąć cel, trzymamy zatem kciuki, by akcja doszła do skutku.

Wesprzecie akcję polskich fanów Alter Bridge?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.