11.10.2016 12:00

Co fani przygotowali dla Alter Bridge z okazji koncertu w Katowicach?

Wielbiciele zespołu odliczają dni do występu kapeli w Polsce i szykują specjalną akcję. Zobaczcie, jak możecie ich wesprzeć!

Co fani przygotowali dla Alter Bridge z okazji koncertu w Katowicach?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Polski koncert Alter Bridge zbliża się wielkimi krokami. Zespół Marka Tremontiego wystąpi 16 listopada 2016 roku w Katowicach. Będzie to jego trzecia wizyta w naszym kraju. Wcześniej formacja zagrała na Ursynaliach w 2011 roku promując „AB III” oraz na Impact Festival w 2014 grając materiał z „Fortress”.

Tym razem zespół promuje „The Last Hero”, którego premiera odbyła się 7 października 2016 roku. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa był „Show Me A Leader”, do którego stworzono animowany klip. Później mogliśmy również posłuchać numeru „My Champion”. Można być pewnym, że podczas katowickiego występu Alter Bridge widzowie usłyszą sporo kawałków z nowej płyty.

Fani postanowili przygotować coś specjalnego z okazji występu swojej ulubionej kapeli. Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy z Metal Mind Productions organizuje koncertową akcję. Podczas ostatniego utworu ma pojawić się 200 czerwonych i białych dmuchanych piłek z napisem „Alter Bridge Poland”

foto: polakpotrafi.pl

Zobaczcie, jak będzie to wyglądać w praktyce:

Organizatorzy muszą zebrać na ten cel 1300 złotych poprzez akcję crowdfundingową na stronie PolakPotrafi.pl. Na dzień 11 października 2016 roku zaangażowało się 34 osób i zebrano w sumie 956 złotych. Zbiórka potrwa jeszcze do 2 listopada 2016.

Pierwsze 30 osób, które wpłacą 50 złotych otrzyma pamiątkowy plakat z koncertu. Natomiast pierwsze 3 osoby wspierające akcję kwotą 200 złotych dostaną oryginalny limitowany singiel „Broken Wings” z 2005 roku. Organizatorom niewiele brakuje, by osiągnąć cel, trzymamy zatem kciuki, by akcja doszła do skutku.

Wesprzecie akcję polskich fanów Alter Bridge?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Alter Bridge