18.11.2015 12:02

Co fani przygotowali dla Slasha z okazji koncertu w Łodzi?

20 listopada 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators. Co czeka na muzyków w tym dniu?

Co fani przygotowali dla Slasha z okazji koncertu w Łodzi?
foto: Heikki Saukkomaa / East News

Artysta wystąpi w Polsce po raz trzeci. Jako support zagra grupa RavenEye, a początek koncertu Slasha został zaplanowany na godzinę 21:10. Ze względu na ostatnie tragiczne wydarzenia w Paryżu z 13 listopada 2015 roku, koncert ten będzie dodatkowo zabezpieczony i do Atlas Areny będzie można wchodzić wcześniej, od godz. 18:00.

Zgodnie z tradycją przy każdym koncercie gitarzysty polscy fani biorą udział w specjalnej akcji powitalnej. Podczas łódzkiego koncertu okazja taka pojawi się dwukrotnie.

Slasha będzie można powitać wspólnie z Antyradiem podczas specjalnej akcji niespodzianki. W dniu koncertu przy wejściach na płytę hostessy Antyradia będą rozdawały specjalne, czarne slashowe cylindry. Wszyscy fani zgromadzeni na płycie poproszeni zostaną o założenie ich na początku występu. Wielkie powitanie ma nastąpić podczas drugiego utworu, „Nightrain” - w czasie numeru publiczność zostanie poproszona o podrzucenie w górę nakryć głowy.

Druga akcja, która odbędzie się podczas koncertu to tradycyjne zapalenie latarek w telefonach. Muzycy kilka dni temu podczas koncertu zadedykowali singiel „Starlight” ofiarom zamachów w Paryżu. Za pomocą świateł w czasie właśnie tego utworu lub kompozycji „Civil War” można będzie okazać solidarność z mieszkańcami Francji.

Fani tłumaczą, że muzyka powinna łączyć ludzi, a nie być wykorzystywana do rozwiązywania sporów politycznych czy religijnych.

"

Setki ludzi, fanów muzyki - takich samych, jak my, poszło zobaczyć na żywo swoich idoli w paryskim teatrze Bataclan. Nie mieli szansy wrócić do domu. "

Wciąż macie okazję nabyć bilety na to wydarzenie. 

Ceny w przedsprzedaży/w dniu koncertu:

  • Płyta stojąca: 220/240 zł
  • Płyta stojąca (golden circle): 350/370 zł - wyprzedane
  • Siedzące kategoria 1: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 2: 240/260 zł
  • Siedzące kategoria 3: 200/220 zł

Wejściówki są dostępne na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,www.ticketportal.pl, www.biletin.pl, www.tikeria.pl.

Wybieracie się na koncert Slasha w Łodzi?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Slash