16.03.2017 15:20

Co fani przygotowali na warszawski koncert Korna?

Kapela ma oddanych fanów w Polsce, którzy już przygotowują się do koncertu. Sprawdźcie, jaki prezent dostanie zespół i gdzie odbędzie się after party.

Co fani przygotowali na warszawski koncert Korna?
foto: East News

Korn wystąpi 31 marca 2017 na warszawskim Torwarze w ramach promocji albumu „The Serenity of Suffering”. Z tej okazji fani na fanpage'u Korn Poland postanowili zorganizować kilka akcji na ten koncert, jak również zaplanowali już after party po występie oraz prezent dla zespołu.

W ramach projektu „Our Gift For Korn” fani stworzyli album, który zostanie przekazany zespołowi podczas Meet&Greet przed koncertem. W środku znajdują się fan arty związane z zespołem i jego twórczością, zdjęcia z koncertów, czy z grupą, a także inne upominki.

Co więcej zostały również przygotowane specjalne opaski koncertowe na to wydarzenie. Zobaczcie, jak się prezentują, jak również obejrzyjcie przyszły prezent dla Korna.

Na tym nie koniec, bowiem fani mają również w planach stworzenie ogromnej flagi, która pojawi się podczas warszawskiego koncertu. Natomiast po występie odbędzie się after party w pubie Potok. Oprócz utworów Korna na imprezie fani usłyszą numery m.in. Disturbed, Slipknot, Limp Bizkit, Godsmack czy Metallica.

Wybieracie się na warszawski koncert Korna?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Korn