Co gdyby klip do "Radio" Rammsteina nagrali twórcy "Świata według Kiepskich"?

Kamil Kacperski
17.05.2019 17:05
Co gdyby klip do "Radio" Rammsteina nagrali twórcy "Świata według Kiepskich"? Fot. kadr z wideo

Nigdy w życiu nie zadaliście takiego pytania? Nic nie szkodzi - i tak na nie odpowiedziano. W sieci pojawił się klip parodiujący teledysk do singla "Radio" Rammsteina, w którym użyto scen wyciętych z serialu "Świat według Kiepskich". Miłego oglądania.

Internet ma tendencję do tego, by odpowiadać na pytania, których nikt absolutnie nie zadaje - jak brzmi "Smells Like Teen Spirit" grane na łopacie? A co gdyby Lars Ulrich porzucił swoje pałeczki na rzecz dwóch pokaźnych wibratorów? Kolejnym problemem, który nie potrzebował rozwiązania jest kłopot opisany w tytule, czyli: "A co gdyby klip do Radio Rammsteina nagrali twórcy Świata według Kiepskich?". 

Rammstein - parodia klipu do singla Radio

Cóż, Ferdek, Boczek, Paździoch, Mariolka i Cycu definitywnie wpasowali się do klimatu pokazanego w nowym klipie Rammsteina. Głowa rodziny wciela się w radiowego DJ-a, który prezentuje słuchaczom "Radio". Twórcy tego dzieła naprawdę winszujemy pomysłu i skojarzenia Rammsteina ze "Światem według Kiepskich". Zapraszamy do oglądania:

Przeczytaj także

A tu dla przypomnienia oryginał niemieckiego zespołu:

W piątek 17 maja 2019 roku do sprzedaży trafił 7. oficjalny album studyjny Rammsteina, który zatytułowany został po prostu "Rammstein". Na razie oceny krytyków i fanów są raczej pozytywne. Krążek był promowany singlem "Deutschland", do którego klip zaprezentowano w marcu 2019 roku. Później do rozgłośni radiowych trafił wspomniany utwór "Radio", który również doczekał się teledysku. 

Rammstein w Polsce w 2019 roku

W związku z promocją nowego albumu Rammsteina, kapela wyruszy w maju 2019 na stadionową trasę koncertową po Europie. Polscy fani będą mogli obejrzeć zespół na żywo już 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Ostatni polski koncert Rammsteina odbył się w 2016 roku we Wrocławiu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.