11.07.2017 11:15

Co myśli Corey Taylor o memie „Co myśli Corey Taylor”?

Lider Slipknot i Stone Sour stał się internetowym memem. Jeśli natraficie w sieci na jakąś wypowiedź artysty, spodziewajcie się znaleźć w komentarzach obrazek z napisem „Co myśli Corey Taylor?”.

Co myśli Corey Taylor o memie „Co myśli Corey Taylor”?
foto: Daniel DeSlover/imageSPACE/Sipa /East News

Gwiazda metalu uwielbia wypowiadać się na najróżniejsze tematy, często w ostrym tonie. Ostatnio wdał się w konflikt z zespołem Nickelback, który jest jego zdaniem dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka, a którego wokalista „ma ryj jak stopa”. Dosadne opinie Coreya Taylora na każdy temat są wykpiwane przez internautów w memach, którzy żartują z artysty, najwyraźniej aspirującego do roli rockowego guru.

W mediach społecznościowych i muzycznych forach, wszędzie tam, gdzie pojawia się jakaś wypowiedź frontmana Slipknot, złośliwcy wklejają w komentarzach jego zdjęcie z podpisem: „What Does Corey Taylor Think?” („Co myśli Corey Taylor?”).

what does corey taylor

Mem zdobył taką popularność, że dotarł nawet do samego zainteresowanego. „Metal Hammer” zapytał go, czy bawi go internetowy żart z jego osoby. Wokalista odpowiedział:

"

Myślę, że jest przezabawny. Jest śmieszny, bo ludzie zachowują się, jakbym trąbił gdzie się da i wcinał w każdą rozmowę. Dzielę się swoją opinią tylko wtedy, gdy ludzie o nią proszą. Nie siedzę w internecie i nie wypisuję gówna. Myślę, że ten mem jest reakcją na to, że moje opinie są podłapywane przez miliony pieprzonych serwisów i zamieniają się w dziesiątki różnych newsów, które są tak bardzo wyrwane z kontekstu, że musisz przekopywać się do źródła by dowiedzieć się, co tak naprawdę powiedziałem. "

Corey przyznał, że popularność mema jest dla niego trochę męcząca, ale jednocześnie ma do niego duży dystans:

"

To wrzód na tyłku, ale mem jest bardzo zabawny. Kocham to, jak ludzie używając  go nabijają się ze mnie, ale też z innych. Ten mem mówi: „Przestań wysyłać te clickbaitowe pierdoły, mamy to gdzieś. Gdyby nas to obchodziło, przeczytalibyśmy cholerny wywiad”. Myślę, że to bardzo zabawne. "

Niektóre wypowiedzi Taylora rzeczywiście skłaniają do żartobliwych komentarzy, ale wokalista Slipknot potrafi też poruszyć swoich fanów wspomnieniami trudnego dzieciństwa naznaczonego piętnem gwałtu czy wyznaniami uzależnienia narkotykowego. Na szczęście jego aktywność nie ogranicza się tylko do wywiadów w mediach – 30 czerwca 2017 ukazał się „Hydrograd”, szósty album Stone Sour.

Co myślicie o memie „Co myśli Corey Taylor”?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Slipknot Corey Taylor Stone Sour