Co najchętniej czytaliście w 2015 roku?

Magda Słomka
31.12.2015 14:13
Co najchętniej czytaliście w 2015 roku? Fot. the best print screen mejker

Czas na kolejne podsumowanie… Sprawdziliśmy, które artykuły w serwisie Antyradio.pl zyskały największą popularność w minionym roku.

Razem z Wami cieszyliśmy się z pozytywnych informacji i płakaliśmy w dramatycznych momentach, których niestety w 2015 nie brakowało… Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i obiecujemy, że w 2016 będziemy dalej tworzyć dla Was największy serwis rockowy w Polsce!

A oto, co w minionych dwunastu miesiącach przykuwało Waszą uwagę najbardziej…

10. H&M promuje nieistniejące metalowe zespoły?

Nasze zestawienie otwiera artykuł informujący o tym, że szwedzka firma odzieżowa w swojej kolekcji zawarła metalowe kubraczki z naszywkami z logo nieistniejących kapel…

Co więcej, spółka upierała się przy tym, że grupy te jak najbardziej są prawdziwe, jednak reprezentują one mroczne podziemie.

Firma odpowiedzialna za produkcję ubrań Strong Scene Productions napisała, że kolekcja ubrań „prezentuje talenty i zapomniane klejnoty muzyki metalowej”.

Czy ktoś z Was w 2015 założył takie klejnoty? :)

H&M promuje nieistniejące metalowe zespoły?

9. Miłosne uniesienie na koncercie Dead Kennedys!

Fala namiętności spłynęła na pewną parę, która akurat znajdowała się na koncercie Dead Kennedys w Solana Beach, w Kalifornii. Po co powstrzymywać swoje popędy? Rock’n’roll – para postanowiła zaprezentować scenę seksu oralnego właśnie na... scenie.

Miłosne uniesienie na koncercie Dead Kennedys!

8. Zdjęcia gwiazd muzyki z młodości

Któż nie byłby ciekawy jak za młodu prezentował się taki James Hetfield, Tom Araya czy Axl Rose...? Czy oni nie wyglądali staro od zawsze lub wcale nie byli dziećmi? Okazuje się, że byli, a niektórych wcale nie poznacie z łatwością...

100 zdjęć gwiazd muzyki z młodości

50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości

7. Fani AC/DC kontra Narodowcy

25 lipca 2015 roku odbył się występ AC/DC na Stadionie Narodowym. Niestety oprócz euforii związanej z wyjątkowym wydarzeniem, czekała nas złość i smutek… Z okolic Starego Miasta w Warszawie ruszył o godzinie 15:00 pochód Narodowców, którzy protestowali w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców z Afryki i Azji. Po wystąpieniach na Pl. Zamkowym ruszył przemarsz przez Krakowskie Przedmieście. Na flagach i transparentach widniały takie hasła, jak „Chcemy repatrianta, nie imigranta” czy „Młodzi, aktywni, radykalni”, a z ust manifestujących płynęły takie słowa, jak „Polska tylko dla Polaków”.

W odpowiedzi na skandowanie protestujących, fani AC/DC zaczęli wykrzykiwać nazwę grupy. Niewinne wygłupy odebrane zostały jako prowokacja, stąd osoby w ramoneskach i katanach usłyszały „stare kur*y was rodziły”.

Fani AC/DC kontra Narodowcy 

6. Papież Franciszek słucha metalu?

2015 rok przyniósł nam wniosek bezpośrednio związany z Kościołem oraz muzyką… Wyszło na jaw, że papież Franciszek kocha ostrzejsze brzmienia i wydał album w stylu pop-rockowym zatytułowany „Wake Up!”.

To się dopiero nazywa „przebudzenie mocy” :)

Papież Franciszek słucha metalu?

5. Paweł Kukiz pozwał zespół Piersi

Kandydat na prezydenta, bo takim był właśnie ex-lider grupy piersi postanowił pozwać do sądu swoją byłą kapelę. Poszło o prawa do nazwy Piersi. Muzycy pełni rozrzewnienia przypomnieli, że jeszcze w 2012 roku poseł życzył kolegom powodzenia w kontynuacji pracy właśnie pod tą nazwą. 

Paweł Kukiz pozwał zespół Piersi

4. Marilyn Manson kopiuje ojca

Wyszło na jaw, w jaki sposób Marilyn Manson wpadł na pomysł wykreowania takiego, a nie innego wizerunku. Wszystko przez… jego ojca, który za młodu lubił się malować. Terry Richardson postanowił sfotografować obu umalowanych panów Warnerów.

Marilyn Manson kopiuje ojca

3. Spałam z gwiazdą rocka. 10 słynnych groupies

Kto w historii muzyki mógł poszczycić się mianem najsłynniejszych groupies? To właśnie te 10 pań za czasów swojej młodości mogły w rubryczce z zawodem wpisać: groupie.... Tak wyglądał rock’n’roll!

Spałam z gwiazdą rocka. 10 słynnych groupies

2. Zamach na koncercie Eagles Of Death Metal w Paryżu

129 osób poniosło śmierć w wyniku ataku terrorystycznego w stolicy Francji. Jednym z celów zamachowców została sala koncertowa Bataclan, w której odbywał się koncert Eagles Of Death Metal. W samym klubie  zginęło aż 89 osób. 

Była to jedna z najbardziej poruszających chwil 2015 roku, w wyniku której zjednoczył się cały muzyczny świat.

Zamach na koncercie Eagles Of Death Metal w Paryżu 

1. 10 tańców na rurze do rocka i metalu

Okazuje się, że w 2015 roku byliście niegrzeczni… Na tyle niegrzeczni, że to właśnie artykuł dotyczący tancerek pole dance lubujących się w ostrych brzmieniach, sprawił Wam najwięcej przyjemności. Nam sprawia przyjemność, kiedy czytacie, możemy więc Wam obiecać, że w 2016 roku nie przystopujemy z pikantnymi treściami serwowanymi specjalnie dla Was!

10 tańców na rurze do rocka i metalu

Szczęśliwego nowego muzycznego 2016 roku!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.