Co robi prawdziwy rockman, czyli jak złapać latające piwo?

Magda Słomka
15.06.2015 13:28
Co robi prawdziwy rockman, czyli jak złapać latające piwo? Fot. kadr z wideo

Wokalista punkowej kapeli lewitując nad głowami fanów łapie piwo, które wystrzeliło niczym z katapulty i oczywiście je wypija! Zobaczcie, jak prezentuje się prawdziwa rock’n’rollowa klasa!

Pewien holenderski muzyk w trakcie koncertu przechadzał się po dłoniach ludzi z mikrofonem. Do szczęścia brakowało mu tylko jednego – orzeźwiającego złocistego trunku...

Ktoś z  publiczności chyba nie podszedł do występu kapeli entuzjastycznie – widz postanowił rzucić w wokalistę piwem w plastikowym kubeczku. Artysta bez mrugnięcia okiem złapał i spożył niezbędny do funkcjonowania tak wygimnastykowanej gwiazdy rocka napój, po czym zadowolony, pozbył się naczynia.

Całość wygląda, jakby muzyk robił takie rzeczy na co dzień. A może po prostu to jego ręka przyciąga plastikowe kubki z piwem tak, jak głowa nierzadko przyciąga piłkę na sali gimnastycznej... Obejrzyjcie wideo!

Czy to ptak? Czy to samolot? Superman? Nie! To David Achter de Molen - wokalista holenderskiej kapeli John Coffey. Widowiskowe wydarzenie miało miejsce na Pinkpop Festival 2015.

Może tak naprawdę ktoś zauważył, że wokalista jest bardzo spragniony i rzucił w niego piwem z dobrego serca...? Jeśli tak, jemu także należy przybić piątkę – jakimś cudem kufel w locie nie uronił dużej ilości napoju!

Trochę się naśmiewamy, ale prawdziwym bohaterem ostatnich czasów został według nas wokalista Foo Fighters... Dave Grohl wykonując zaledwie drugi kawałek z setlisty przygotowanej na występ w Göteborgu, czyli „Monkey Wrench”, ześlizgnął się ze sceny i złamał nogę. Muzyk po zrobieniu zdjęć rentgenowskich i założeniu gipsu... wrócił na scenę i dokończył koncert!

Ach te gwiazdy rocka... :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.