08.01.2016 08:56

Co robił David Bowie w Twoim wieku?

Podczas gdy siedzisz właśnie przed komputerem i usiłujesz zrobić wszystko, żeby przypadkiem się nie narobić, niektórzy ciężko pracują. Zobacz, co David Bowie osiągnął, kiedy miał tyle lat, co Ty w tym momencie.

Co robił David Bowie w Twoim wieku?
foto: ons.pl

Pewien oddany fan twórczości artysty postanowił stworzyć stronę internetową, na której można sprawdzić, co porabiał piosenkarz w danym wieku. Wystarczy wpisać wybraną przez nas liczbę lat i dostajemy wynik z informacją o sukcesach muzyka. A trochę ich jest, bo warto chociażby przypomnieć, że David Bowie w przededniu 69. urodzin, które obchodzi 8 stycznia 2016 roku, opublikował klip do utworu „Lazarus”, promującego najnowszy, 25. studyjny album „Blackstar”. 

Zobaczcie, jak to wygląda.

David Bowie

Możemy też zdradzić, że w wieku zaledwie 17 lat, kiedy większość z Was prawdopodobnie myślała wyłącznie o „pokopaniu w nogę” lub przechodziła etap totalnego buntu, David Bowie opublikował swój pierwszy numer. Był to kawałek „Liza Jane”, który został wydany przez muzyka pod pseudonimem Davie Jones with the King Bees. 

Sukcesy artysty możecie sprawdzić na supbowie.com. Za pomocą przycisków na stronie otrzymanym wynikiem można się oczywiście od razu podzielić na Facebooku lub Twitterze. Być może zainspirujecie w ten sposób znajomych do większej aktywności, nie tylko na muzycznym polu.

A jakie Wy do tej pory odnieśliście sukcesy?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele David Bowie