Co szykują fani z okazji koncertu Florence and the Machine?

Justyna Kierzkowska
18.11.2015 16:05
Co szykują fani z okazji koncertu Florence and the Machine? Fot. ons.pl

Angielska grupa zagra w Polsce 12 grudnia 2015 roku. Co na to wydarzenie przygotowują wielbiciele twórczości zespołu?

Florence and the Machine zagra w Łodzi w drugim tygodniu grudnia 2015, ale fani kapeli już przygotowują się do tego występu. FATM Fan Club PL odpowiadał również za akcje specjalne podczas poprzednich koncertów zespołu w Polsce.

W 2014 roku w czasie Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie członkowie fanclubu zachęcili fanów do przyjścia na występ z wiankami na głowach obsypanymi brokatem. Przeprowadzona została również akcja „Welcome Back”, która wymagała od fanów podniesienia kartek ze stworzoną grafiką w momencie, gdy zespół wchodził na scenę. Dodatkowo, setki przygotowanych przez samych fanów, czerwonych serc z imionami członków zespołu powędrowały w górę podczas piosenki „You've Got The Love”.

Sprawdźcie, co tym razem przygotowują członkowie fanclubu!

Charakteryzacja

Fani Florence and the Machine po raz kolejny namawiają do przyjścia z brokatem i kwiatami, których Florence Welch, wokalistka zespołu, jest wielką fanką.

Świecące balony

Druga z koncertowych akcji ma nawiązywać do tytułowego utworu z albumu „How Big, How Blue, How Beautiful”, wydanego w 2015 roku, oraz do flashmoba, który fanklub przygotował wspólnie z fanami z okazji urodzin wokalistki 28 sierpnia.

Po ujrzeniu filmiku Florence rozpłakała się i podziękowała za prezent na Twitterze, Facebooku oraz w formie odręcznej notatki na Instagramie. W związku z tym, kiedy zespół zacznie grać właśnie ten kawałek, fani będą mieli okazję nadmuchać setki niebieskich świecących balonów LED z napisem nawiązującym zarówno do całej idei albumu, jak i prezentu urodzinowego – Reach Out. Ponieważ akcja nie jest przez nikogo sponsorowana, fanclub organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup balonów. Szczegółowe informacje oraz dane do przelewu można znaleźć na stronie Fanclubu.

Akcja na koncercie Fot. foto: florenceandthemachine.pl

Akcja charytatywna

Trzecia akcja została przygotowana wraz z fundacją Happy Kids. Podczas festiwalu Coachella, pod koniec uworu „Dog Days Are Over” wokalistka zachęcała fanów do pozbycia się elementu ubioru i wymachiwania nim nad głową. Jednak podczas koncertu w Łodzi członkowie fanclubu chcieliby sprawić, żeby machanie było również pożyteczne.

Na łódzki koncert będzie można zabrać ze sobą fragment ubioru, którego - mimo dobrego stanu - nie chce się już nosić. Cała arena wypełni się na chwilę fruwającymi ubraniami, które potem zostaną zebrane przez fundację, by służyć potrzebującym dzieciom.

Wybieracie się na koncert Florence and the Machine?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.