28.04.2015 14:41

Cobain w różowej sukience i wąsach Hitlera...

...robi dziwne miny. Wszystko to we fragmencie filmu „Montage of Heck”, którego premiera w telewizji HBO odbędzie się 4 maja 2015 roku. Obejrzyjcie wideo!

Cobain w różowej sukience i wąsach Hitlera...
foto: kadr z wideo

Kto nie widział jeszcze w kinach „Montage of Heck”? Mamy dla Was coś na zachętę. Nie jest to kolejny trailer, tylko fragment jednego z ciekawszych fragmentów dokumentu...

Lider zespołu Nirvana występuje w nim w różowej sukni (ponoć ślubnej, ale czy to prawda...?) przedrzeźniając autora pewnego listu czytanego na głos przez Courtney Love. Jak to wygląda?

Obraźliwy list to dzieło czytelnika gazety „Sassy Magazine” podpisującego się jako „Kurt Slave”. Autor najwyraźniej był bardzo niezadowolony z istnienia w życiu jego idola osoby, jaką jest Courtney. Widzimy zatem, w jaki sposób lider zespołu Nirvana radził sobie z krytyką... :)

Reżyser dokumentu o Kurcie, Brett Morgen, stopniowo podwyższa ciśnienie osobom, które czekają na film w telewizyjnej odsłonie i wypuszcza kolejne zapowiedzi swojego dzieła, w tym powyższą. W dokumencie „Montage of Heck” usłyszymy fragment nieznanego utworu Kurta Cobaina, zobaczymy koncert Nirvany zagrany dla dwóch osób, posłuchamy Cobaina coverującego The Beatles i obejrzymy krótką scenę z sex taśmy Kurta i Courtney

Córka Cobaina, Frances Bean, zdradziła, czego jeszcze można spodziewać się po tym obrazie.

"

To dziennikarstwo emocjonalne. Jest nakręcony tak, jakby Kurt sam opowiadał tę historię – swoimi słowami, w swojej estetyce, z własnej perspektywy postrzegania świata. To portret mężczyzny, który zmaga się z byciem człowiekiem. "

Czy Kurtowi udało się Was rozśmieszyć?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Nirvana Courtney Love Kurt Cobain