04.09.2015 16:01

Cochise zaprezentował klip do „Black Summer”

Zespół, w którym wokalistą jest Paweł Małaszyński, zapowiada płytę „The sun also rises for unicorns”. Zobaczcie nowy teledysk Cochise do utworu „Black Summer”.

Cochise zaprezentował klip do „Black Summer”
foto: Marta Wojtal /Metal Mind Productions

Będzie to czwarta studyjna płyta grupy. Trafi ona do sprzedaży 2 października 2015 roku. Nowy materiał nagrywany był w studiu „Rolling Tapes”, a wokale dograno w Białymstoku w studiu „Nagrywatornia”. Singlem promującym wydawnictwo jest wspomniany „Black Summer”. Do obejrzenia teledysku do niego zapraszają nas Wojtek Napora (gitara) i Czarek Mielko (perkusja):

Cóż, nie sposób odmówić muzykom, skoro kierują oficjalne zaproszenie. Oto najnowszy teledysk Cochise wyreżyserowany przez Laurę Kielar do kawałka zapowiadającego album „The sun also rises for unicorns”:

O czym będzie opowiadać płyta? O poruszanych na niej kwestiach mówi Paweł Małaszyński:

"

Jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności, lecz często apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych. "

Wokalista zdradza też to czego możemy się spodziewać w warstwie muzycznej albumu. Mają się na nim znaleźć zarówno energetyczne utwory, jak i te lżejsze, bardziej subtelne. „The sun also rises for unicorns” ma kontynuować styl i drogę, którą Cochise konsekwentnie podąża od chwili powstania w 2004 roku. Przedstawiamy Wam okładkę wydawnictwa oraz spis kompozycji.

okładka

Tracklista:

 1. The Sun also rises for unicorns
 2. The Boy who lived before
 3. I don't care
 4. Homeland
 5. The Viper room
 6. Falling
 7. Circus
 8. Perfect place to die
 9. Stupid love
 10. Monster
 11. Black summer
 12. Karma
 13. Dead men wanted

Jak Wam się podoba „Black Summer”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News