Coldplay i koreański zespół BTS nagrali wspólnie utwór. Jak brzmi "My Universe"?

24.09.2021 15:58
Coldplay Fot. 0000554/Reporter/East News

Takie muzyczne eksperymenty lubimy. Posłuchajcie "My Universe", który trafi na najnowszy krążek Coldplay.

Coldplay połączył siły z największą gwiazdą k-popu, zespołem BTS. Muzycy nagrali razem utwór, który jest zapowiedzią nowej płyty Coldplay zatytułowanej "Music of the Spheres". Posłuchajcie, jak brzmi dwujęzyczny singiel "My Universe".

Polecamy

Coldplay i koreański zespół BTS nagrali wspólnie utwór. Jak brzmi "My Universe"?

Współpraca zespołów była już wcześniej zapowiadana i zarówno fani Coldplay, jak i BTS niecierpliwie wyczekiwali dnia premiery wspólnej piosenki. "My Universe" został wyprodukowany przez Maxa Martina, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Britney Spears czy Backstreet Boys. Najnowszy kawałek trafi na nadchodzące wydawnictwo Coldplay "Music Of The Spheres".

Posłuchajcie, jak prezentuje się singiel "My Universe", w którym muzycy zaśpiewali po angielsku i koreańsku.

"My Universe" jest drugim singlem zapowiadającym nowy krążek Coldplay. Wcześniej poznaliśmy utwór "Higher Power", który zadebiutował w czerwcu 2021. Na płycie znajdzie się 11 utworów i co ciekawe, niektóre tytuły piosenek to po prostu... emotki.

Polecamy

Coldplay "Music of the Spheres": Tracklista

  1. [Emotka przedstawiająca Saturn]
  2. Higher Power
  3. Humankind
  4. Let Somebody Go
  5. ❤️
  6. People of the Pride
  7. Biutyful
  8. My Universe
  9. Coloratura

Zespół BTS już wcześniej miał kontakt z twórczością Coldplay - w ramach występu MTV Unplugged zaśpiewał "Fix You" z repertuaru brytyjskiej kapeli. Cover przypadł do gustu Coldplay i zespół udostępnił nagranie z tego koncertu na swoich social mediach.

Polecamy

BTS to skrót od Bangtan Sonyeondan lub „Beyond the Scene”. Południowo-koreański boysband tworzą RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V oraz Jung Kook. BTS ma na koncie szereg prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards i American Music Awards. W 2019 BTS wystąpił 62 razy na całym świecie, gromadząc ponad 2 mln osób na koncertach.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.