Coldplay i BTS pokazali futurystyczny klip do "My Universe". Muzycy "zagrali" w odległej galaktyce [WIDEO]

01.10.2021 11:34
BTS

Ten klip robi piorunujące wrażenie! Zobaczcie najnowszy teledysk Coldplay do singla "My Universe" nagranego razem z BTS.

Coldplay przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu "Music of the Spheres", który ukaże się 15 października 2021. Na płycie znajdziemy m.in. utwór nagrany razem z koreańskim zespołem BTS. Do kawałka "My Universe" powstał futurystyczny teledysk, którego akcja dzieje się w kosmosie. Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip.

Polecamy

Coldplay i BTS pokazali futurystyczny klip do "My Universe". Muzycy "zagrali" w odległej galaktyce [WIDEO]

W najnowszym klipie widzimy galaktykę The Spherese, w której granie muzyki jest zakazane. Coldplay, BTS oraz kosmiczny zespół Supernova 7, chociaż mieszkają na różnych planetach, grają razem dzięki swoim hologramom. Teledysk wyreżyserowany przez Dave'a Meyersa robi piorunujące wrażenie i mógłby być trailerem kolejnego filmu "Strażnicy Galaktyki". Zresztą przekonajcie się sami:

Singiel "My Universe" jest drugim utworem zapowiadającym nowy album Coldplay. Wcześniej poznaliśmy kawałek "Higher Power", który zadebiutował w czerwcu 2021. Na nadchodzącej płycie znajdzie się 11 utworów i co ciekawe, niektóre tytuły kawałków to po prostu... emotki.

Jeszcze w lutym 2021 zespół BTS w ramach występu MTV Unplugged zaśpiewał "Fix You" z repertuaru Coldplay. Cover przypadł do gustu brytyjskiej kapeli i zespół udostępnił nagranie z tego koncertu na swoich social mediach. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.