02.03.2017 11:54

Coldplay udostępnił utwór „Hypnotised” i zapowiedział EP-kę

Zespół zrobił niespodziankę swoim fanom dzieląc się nowym kawałkiem i zapowiadając minialbum. Sprawdźcie szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa Brytyjczyków.

Coldplay udostępnił utwór „Hypnotised” i zapowiedział EP-kę
foto: Empics Entertainment / East News

Coldplay lubi zaskakiwać i długo trzyma w tajemnicy publikowanie kolejnych wydawnictw. W listopadzie 2015 w londyńskim metrze pojawiły się plakaty z kolorowym logo oraz napisem 4 grudnia. Fani zespołu domyślili się, że jest to związane z nowym krążkiem od Coldplay i rzeczywiście 4 grudnia 2015 roku ukazał się krążek „A Head Full Of Dreams”.

Teraz również zespół zrobił niespodziankę fanom i w dzień urodzin Chrisa Martina formacja podzieliła się nowym utworem z nadchodzącej EPki „Kaleidoscope”, która ukaże się 2 czerwca 2017.

Posłuchajcie, jak brzmi kawałek „Hypnotised” z lyric video przygotowanym przez Mary'ego Wigmore'a.

Jakie jeszcze utwory znajdą się na nadchodzącej EP-ce?

Tracklista:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Something Just Like This
  3. Miracles 2
  4. A L I E N S
  5. Hypnotised

„Something Just Like This” to efekt współpracy Coldplay z niedawnym zwycięzcą nagrody Grammy – duetem The Chainsmokers. Utwór został już wcześniej ujawniony podczas rozdania nagród Brit Awards 2017.

Ci, którzy chcieliby zobaczyć Coldplay w akcji mogą wybrać się na warszawski koncert zespołu. Kapela wystąpi 18 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym.

Jak oceniacie nowy kawałek od Coldplay?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Coldplay