22.10.2019 14:16

Coldplay powraca z nowym albumem. Zespół zdradził szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa

Coldplay potwierdził, że niebawem wydadzą nową płytę. Zespół zdradził kilka szczegółów, które dotyczą najnowszego krążka. 

Coldplay powraca z nowym albumem
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

W połowie października 2019 roku zespół poinformował o swoim powrocie dzieląc się serią fotografii, które zostały wykonane w Berlinie, Hong Kongu, Sydney i wielu innych miastach. Kapela zmieniła również zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych na Słońce i Księżyc. W sieci pojawiła się masa plotek, że grupa planuje wydać nową płytę. Cóż, pogłoski okazały się prawdą... 

Coldplay powraca z nowym albumem. Zespół zdradził szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa

22 października 2019 roku na profilu zespołu na Twitterze pojawiła się fotografia listu. Okazało się, że to wiadomość do fanów kapeli. Muzycy wysłali ten list do niektórych fanów. Czego się z niego dowiadujemy? 

"

Drodzy przyjaciele, 

[...] mamy nadzieję, że gdziekolwiek teraz jesteście, jesteście szczęśliwi. Od 100 lat pracujemy nad nową płytą zatytułowaną "Everyday Life", który można sklasyfikować jako "podwójną płytę dla jednego odbiorcy". Jedna z nich jest zatytułowana "Sunrise", a druga "Sunset" i obie ukażą się 22 listopada. 

Płyta to odzwierciedlenie tego, jak czujemy się w niektórych kwestiach. Wysyłamy wam dużo miłości [...]. "

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Oto lista najlepiej sprzedających się albumów XXI wieku. Wśród nich 9 rockowych krążków

Jak już wiemy, dwupłytowy album ujrzy światło dzienne 22 listopada 2019 roku. Ostatnim wydawnictwem kapeli jest "A Head Full Of Dreams" wydane w 2015 roku. Pojawiły się również plotki, że kapela będzie jednym z headlinerów festiwalu Glastonbury 2020. 

Zobacz także: Chris Martin z Coldplay zachwycił się piosenką z polskiego filmu

Tagi: Coldplay