Coldplay wydaje nowy album! Kiedy usłyszymy krążek "Music of the Spheres"?

21.07.2021 12:28
Coldplay wydaje nowy album! Kiedy usłyszymy krążek "Music of the Spheres"? Fot. Cover Images/East News

Brytyjski zespół zapowiedział swój 9. studyjny album, który wyprodukował Max Martin. Grupa zdecydowała się na niecodzienne zatytułowanie niektórych utworów - te są bowiem emotkami.

Coldplay wydaje nowy album

Coldplay poinformował, że niedługo zadebiutuje ich nowy album "Music of the Spheres". Producentem krążka został Max Martin, a samo wydawnictwo trafi do sprzedaży już 15 października 2021 roku za pośrednictwem wytwórni Atlantic. Co ciekawe, niektóre tytuły piosenek to po prostu... emotki.

Polecamy

Zespół podzielił się oficjalnym oświadczeniem (pisanym ręcznie), twierdząc, że krążek "to część pierwsza" serii, a już w piątek 23 lipca zadebiutuje kolejny singiel z płyty o tytule "Coloratura". Na kolejną piosenkę będziemy musieli jednak poczekać aż do września.

Coldplay dodał również, że "każdy jest gdzieś kosmitą". Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącego krążka brytyjskiej grupy:

Polecamy

Tak prezentuje się tracklista albumu "Music of the Spheres":

  1. [Emotka przedstawiająca Saturn]
  2. Higher Power
  3. Humankind
  4. Let Somebody Go
  5. ❤️
  6. People of the Pride
  7. Biutyful
  8. My Universe
  9. Coloratura

Pierwszy singiel z płyty nosi tytuł "Higher Power" i zadebiutował w czerwcu 2021 roku. Wówczas Coldplay zagrał kawałek na żywo podczas BRIT Awards 2021 oraz w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.