Coldplay zagrał na Tamizie na Brit Awards 2021. Posłuchajcie nowego singla "Higher Power" [WIDEO]

12.05.2021 09:57
Coldplay na Brit Awards 2021 Fot. Chris Martin;Jonny Buckland/agestock/East News

Coldplay umie zrobić spektakularne show. Zobaczcie, jak kapela wypadła na scenie unoszącej się na Tamizie.

Coldplay zagrał na otwarciu gali wręczenia nagród Brit Awards 2021 w Londynie. Występ zrobił ogromne wrażenie na widzach, bo zespół zagrał na barce po środku Tamizy. Nie zabrakło fajerwerków, kolorowych rac i iluminacji. Co więcej kapela wykonała swój najnowszy singiel "Higher Power".

Polecamy

Coldplay zagrał na Tamizie na Brit Awards 2021. Posłuchajcie nowego singla "Higher Power" [WIDEO]

Za produkcję nowego utworu Coldplay odpowiada Max Martin. "Higher Power" to pierwszy singiel Coldplay od czasu wydawania podwójnego albumu "Everyday Life" z 2019 roku. Posłuchajcie, jak kawałek wybrzmiał podczas imprezy Brit Awards 2021.

Jak podaje Pap, Dua Lipa, Harry Styles, J Hus i grupa Little Mix - to główni wygrani tegorocznej ceremonii rozdania nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego - Brit Awards. Odbyła się ona we wtorek wieczorem w londyńskiej hali The 02 Arena - z udziałem nie tylko artystów, ale i publiczności.

Dua Lipa jako jedyna zwyciężyła w więcej niż jednej kategorii - została uznana najlepszą solową brytyjską artystką, a jej płyta "Future Nostalgia" - najlepszym brytyjskim albumem roku. Otrzymała ona jeszcze nominację za najlepszy brytyjski singiel, ale w tej kategorii wygrał Harry Styles za "Watermelon Sugar".

Brytyjskim solowym artystą roku został raper J Hus, a najlepszą grupą - Little Mix i jest to pierwszy przypadek w historii tej kategorii, by nagrodę otrzymał zespół kobiecy. Nowym artystą roku został Arlo Parks.

Polecamy

W kategoriach międzynarodowych wygrali The Weeknd jako najlepszy zagraniczny artysta solowy, Billie Eilish jako najlepsza solowa artystka i Haim jako najlepsza grupa. Listę tegorocznych laureatów uzupełniają brytyjska wokalistka Griff, która wygrała w kategorii wschodząca gwiazda i Amerykanka Taylor Swift uhonorowana za wyjątkowy wkład w światową muzykę.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.