Coma z Jarocina na ekranie kina Atlantic!

Urszula Drabińska
16.12.2014 09:33
Coma z Jarocina na ekranie kina Atlantic! Fot. kadr.org.pl

18 grudnia w warszawskim kinie Atlantic odbędzie się pokaz koncertu „Pierwsze wyjście z mroku 2014 – Live in Jarocin”. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

Chcecie zobaczyć występ Comy z tegorocznego festiwalu w Jarocinie na wielkim ekranie? W komentarzach pod artykułem napiszcie, dlaczego to właśnie Wy powinniście znaleźć się w czwartek w kinie Atlantic. Podwójnym zaproszeniem nagrodzimy 5 najfajniejszych, naszym zdaniem, wypowiedzi. Czekamy na nie do środy 17 grudnia, do godz. 20:00.

„Pierwsze wyjście z mroku 2014 – Live in Jarocin to zapis video koncertu, który odbył się 19 lipca, podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal. Zespół, po raz pierwszy w historii, wykonał wtedy na żywo cały debiutancki album z 2004 roku.

Oprócz koncertu 18 grudnia w Warszawie na wielkim ekranie zobaczyć będzie można film o powstaniu wydawnictwa. W planach jest również spotkanie z zespołem. Całość poprowadzi wokalista zespołu Coma – Piotr Rogucki.

Dokładny czas i miejsce: kino Atlantic, ul. Chmielna 33, 18 grudnia 2014 r., godz. 20.30.

Jeśli nie uda Wam się zdobyć zaproszeń na to wydarzenie, nie martwcie się. W każdej chwili plik z koncertem w jakości HD możecie zakupić na platformie www.nuplays.pl. Jego cena wynosi niecałe 9 zł.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.