Coma zagrała ostatni koncert. Zespół pożegnał się z fanami

18.12.2019 14:13
Coma zagrała ostatni koncert. Zespół pożegnał się z fanami Fot. Radek Zawadzki/Antyradio.pl

17 grudnia 2019 roku w łódzkiej Wytwórni odbył się ostatni koncert Comy. Muzycy pożegnali się z fanami występem w rodzinnym mieście.

Coma to zespół rockowy, który powstał pod koniec lat 90. w sercu Polski. Muzycy debiutowali na scenach łódzkich klubów takich jak legendarna dla mieszkańców Dekopmresja. Przez 20 lat intensywnej pracy artyści dorobili się rzeszy fanów i tytułu jednej z najpopularniejszych formacji rockowych w kraju. Zespół ma na koncie 7 albumów studyjnych, setki koncertów i długa listę prestiżowych statuetek takich jak Fryderyki, Złoty Bączek, Eska Music Awards czy MTV Europe Music Awards.

Coma zagrała ostatni koncert i pożegnała się z fanami

Ku niepocieszeniu wiernych słuchaczy, Coma po 21 latach na scenie ogłosiła zakończenie działalności. Muzycy pożegnali się z fanami podczas finalnej trasy Game Over Tour, która objęła 9 miast w Polsce i w całości się wyprzedała.

Przeczytaj także

Ostatni koncert w historii zespołu odbył się 17 grudnia w łódzkiej Wytwórni. Muzycy po występie podziękowali swoim fanom za lata wsparcia. Coma opublikowała na Facebooku wzruszający wpis ze zdjęciem całej ekipy.

Zespół Coma ogłosił zawieszenie działalności 1 września 2019 roku. Muzycy nie wykluczają powrotu na scenę jednak póki co, kapela przestaje istnieć.

Zobacz też: Piotr Rogucki w etiudzie "Twój Stary". Musisz to zobaczyć! 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.