15.07.2015 08:17

Corey Taylor: Axl Rose to dupek

W niepochlebnych słowach wokalista Slipknota i Stone Sour wypowiedział się o frontamanie Guns N' Roses. To wszystko dlatego, że Axl Rose niejednokrotnie kazał czekać fanom całymi godzinami nim jego zespół wszedł na scenę.

Corey Taylor: Axl Rose to dupek
foto: PHOTOSHOT/REPORTER/East News

Podczas audycji radiowej, której gościem był Corey, do rozgłośni zadzwonił fan Guns N' Roses, który przytoczył historię, jak to Taylor wkradł się do tej części backstage'u, która była przeznaczona wyłącznie dla Rose'a i jego grupy. Lider Slipknot miał bezcześcić to miejsce grając na fortepianie Axla i kładąc na instrumencie swoje... genitalia. Niespodziankę z podobnej kategorii zaserwował niegdyś Axlowi Mike Patton. 

Rozwścieczony słuchacz wyrzucał wokaliście Slipknota, że nie jest w stanie dorównać swoimi umiejętnościami do talentu Rose'a. Lawina obrzucania się wyzwiskami, której towarzyszyły także wybuchy śmiechu została rozpętana. Chaos zakończył się wraz z zawieszeniem połączenia, wówczas Corey powiedział, że:

"

Uwielbiam Guns N' Roses i płytę „Appetite For Destruction”, ale jeżeli każe się czekać swoim fanom od 2 do 3 godzin na swój koncert, to nie mam dla takiej osoby szacunku. "

Taylor zażartował przy okazji na temat rozpadu oryginalnego składu:

"

Wiesz dlaczego nie ma już dawnych członków grupy w zespole? Bo Axl kazał im czekać te trzy godziny! Chcesz powrotu oryginalnego składu? To powiedz mu, żeby przestał być cholernym dupkiem. "

Zobaczcie jakie emocje towarzyszyły tej wymianie poglądów:

Corey Taylor ostatnio coraz częściej staje w roli komentatora showbiznesu. Poznaliśmy już jego zdanie na temat Kanye Westa w związku z jego wykonaniem „Bohemian Rhapsody”. Wygląda na to, że wokalista rozwinął się na tym polu - prawdopodobnie dzięki napisaniu swojej książki „You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left”, w której krytykuje całą ludzkość.

Też jesteście zdania, że Axl strasznie gwiazdorzy?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Corey Taylor Axl Rose