28.06.2017 12:28

Corey Taylor: Chad Kroeger jest dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka

Tak, dobrze przeczytaliście. Wokalista Slipknota i Stone Sour jest naprawdę wściekły na frontmana Nickelback i nie pozostawia na nim suchej nitki.

Corey Taylor: Chad Kroeger jest dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka
Faith Moran / Splash News / East News; Caryca Pejnta

Ta historia wydaje się być niekończącą się opowieścią. Chad Kroeger wpakował się w tarapaty w momencie, gdy ostro skrytykował Coreya Taylora twierdząc, m.in. że Stone Sour brzmi jak Nickelback w wersji lite. Oczywiście wokalista Slipknota nie popuścił i również mocno uderzył w Kroegera mówiąc, że jest on idiotą i jego ryj przypomina stopę...

No tak, Corey Taylor jest słynny z tego, że nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jak już go ktoś wkurzy, to nie ma zmiłuj. Już raz odpowiedział na zarzuty Kroegera, ale na tym jednak nie koniec. W kolejnym wywiadzie muzyk Slipknota zapytany o frontmana Nickelback ponownie wypowiedział się o nim bardzo źle używając ciekawego porównania:

"

Nie gadam więcej o tym kretynie. Czemu mam się przejmować tym, co mówi Chad Kroeger? Coś ci powiem, to właśnie zrozumiałem - Chad Kroeger jest dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka. "

W sumie Nickelback drażni wiele osób i jak widać Taylor całym serduchem nie znosi Kroegera:

"

Czy mówię źle? Myślę, że nie. Nadal to jem, ale nie czuję się z tym dobrze. Wszystko smakuje tak samo. "

Swoje zdanie na temat tej sprzeczki wyraził również gitarzysta Stone Sour, Josh Rand, który był zaskoczony zarzutami Kroegera. Co więcej zdradził, że jeszcze niedawno Nickelback chciał, aby to właśnie Stone Sour grał jako support w Kanadzie. Może Chad strzelił focha, bo kapela odmówiła?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Corey Taylor Chad Kroeger